ΠΑΜΕ ΜΠΑΚΑ ΓΙΑ ΠΑΓΩΤΟ???

Θέλετε παρέα για εκείνη τη βόλτα στο Μαραθώνα ή ακόμα και στα Βαρδούσια; ...θέλετε καφέ ; ......εδώ θα βρείτε την παρέα !!

Δημοσίευσηαπό noon » Τετ Αύγ 03, 2005 8:20 am

Εικόνα

Έχει περισέψει λίγο , να το φέρω??? :chew:
Άβαταρ μέλους
noon
HJC Member
 
Δημοσιεύσεις: 268
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 19, 2005 7:43 am
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό Chris » Τετ Αύγ 03, 2005 8:52 am

1. Chris
2. Freskos
3. Petroxx 99,99%
4. Jimnyman
5. Maria 50 ? % (παίζει beach party-καλεσμα γενέθλια-στο σχοινια....) ....
7. P
8. Κωστης??(αν βρεθω προς Ντραφι)
9. noon
10. ...........
11. .............
12. ..............
112. ...............

:D
ΦΟΡΑΜΕ ΠΑΝΤΑ ΖΩΝΗ....
Άβαταρ μέλους
Chris
 
Δημοσιεύσεις: 1402
Εγγραφή: Τρί Μάιος 04, 2004 12:58 pm
Τοποθεσία: Κορυδαλλός

Δημοσίευσηαπό italo » Τετ Αύγ 03, 2005 9:57 am

0 10ος να ειμαι και εγω
το jimnaki μου και εγω εχουμε τα ιδια μυαλα!!!Δεν μας αρεσει ο ΙΣΙΟΣ ΔΡΟΜΟΣ. ειναι κακο???
italo
 
Δημοσιεύσεις: 125
Εγγραφή: Τρί Μαρ 22, 2005 12:19 pm
Τοποθεσία: Μαρουσι-Σαλαμινα

Δημοσίευσηαπό Chris » Τετ Αύγ 03, 2005 10:02 am

1. Chris
2. Freskos
3. Petroxx 99,99%
4. Jimnyman
5. Maria 50 ? % (παίζει beach party-καλεσμα γενέθλια-στο σχοινια....) ....
7. P
8. Κωστης??(αν βρεθω προς Ντραφι)
9. noon
10. Italo
11. .............
12. ..............
112. ...............
ΦΟΡΑΜΕ ΠΑΝΤΑ ΖΩΝΗ....
Άβαταρ μέλους
Chris
 
Δημοσιεύσεις: 1402
Εγγραφή: Τρί Μάιος 04, 2004 12:58 pm
Τοποθεσία: Κορυδαλλός

Δημοσίευσηαπό Turanga Leela » Τετ Αύγ 03, 2005 11:48 am

Τελευταία επεξεργασία από Turanga Leela και Κυρ Σεπ 17, 2006 4:04 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Turanga Leela
HJC Member
 
Δημοσιεύσεις: 6799
Εγγραφή: Δευτ Ιαν 26, 2004 12:37 am

Δημοσίευσηαπό Troll » Τετ Αύγ 03, 2005 2:42 pm

Troll
HJC Member
 
Δημοσιεύσεις: 1583
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 17, 2005 5:03 pm

Δημοσίευσηαπό Μαρία Σ. » Τετ Αύγ 03, 2005 4:04 pm

1. Chris
2. Freskos
3. Petroxx 99,99%
4. Jimnyman
5. Maria 100% :lol: :lol:
7. P
8. Κωστης??(αν βρεθω προς Ντραφι)
9. noon
10. Italo
11.Laspomaxos
12. Λυκος (Im back in black)
112.[/b]
...THE PRAY FOR SNOW VIDEO... winter 07-08
http://www.youtube.com/watch?v=E0g_QSfh-iU
Άβαταρ μέλους
Μαρία Σ.
HJC Member
 
Δημοσιεύσεις: 1673
Εγγραφή: Δευτ Φεβ 14, 2005 1:14 pm

Δημοσίευσηαπό Turanga Leela » Πέμ Αύγ 04, 2005 1:46 am

δυστυχώς ξεκινήσαμε με αναπάντεχα , ο λασπομάχος είχε ένα μικρό πρόβλημα με την βάση του TC.

ακολούθησε η ανηφόρα ...... Diana
Εικόνα
:shock: :lol: :lol:
Τελευταία επεξεργασία από Turanga Leela και Πέμ Αύγ 04, 2005 2:04 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Turanga Leela
HJC Member
 
Δημοσιεύσεις: 6799
Εγγραφή: Δευτ Ιαν 26, 2004 12:37 am

Δημοσίευσηαπό Turanga Leela » Πέμ Αύγ 04, 2005 1:48 am

Χρήστο τσιγάρα βρήκες ?
Turanga Leela
HJC Member
 
Δημοσιεύσεις: 6799
Εγγραφή: Δευτ Ιαν 26, 2004 12:37 am

Δημοσίευσηαπό Troll » Πέμ Αύγ 04, 2005 2:19 am

Επερασαμ' ομορφα, ομορφα, ομορφα!
Επερασαμ' ομορφα, τουτη τη βραδια!!!
Ρε σεις μολις βγηκα απ την τουαλετα!! Τι ηταν αυτο το πακετο?!
Μου φαινεται Πανο εχεις τσακωθει με τον ισιο δρομο και καβαλας οποια ανηφορα βρεις μπροστα σου....

Εμεις οι υπολοιποι τι σου φταιμε, ωρε!!!
Παιδια, αν θελετε να δειτε τον ουρανο με τ αστρα, ενω εισαστε μεσα σε κλειστο Jimny, ε, τοτε πηγαιντε μια βολτουλα με τον Προ!!!
Ξερει μερη με θεα τον εναστρο ουρανο...
Αν παλι θελετε να δειτε πως νοιωθουν οι αστροναυτες στο Τσαλεντζερ ενω ετοιμαζεται να απογειωθει... ε, τοτε ρωτηστε με να σας πω!!! :twisted:
Τελευταία επεξεργασία από Troll και Πέμ Αύγ 04, 2005 1:36 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Troll
HJC Member
 
Δημοσιεύσεις: 1583
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 17, 2005 5:03 pm

Δημοσίευσηαπό Kostis1974 » Πέμ Αύγ 04, 2005 7:49 am

Ο προεδρος για αλλη μια φορα απεδειξε οτι ξερει το βουνο της Πεντελης καλυτερα απο την αυλη του σπιτιου του.Κυριως ομως απεδειξε οτι αν θελει μπορει να σε κανει να χαλασεις ευκολα ενα ολοκληρο χαρτι τουαλετας.Ο troll χτες καταλαβε τι θα πει η εκφραση ''βρεθηκα στο χειλος του γκρεμου'' αφου για 5 λεπτα ηταν κυριολεκτικα σε θεση εκτοξευσης.Μετα το αισιο τελος της περιπετειας η αναγκη για τσιγαρο εγινε τετοια που σκεφτηκαν να καπνισουν τις καλτσες τους,ακομα και τα πατακια του Jimny.Ελενα αν θες μπορεις να με διαψευσεις.Εγω με τη σειρα μου εγινα ξανα θρησκος αφου ολο το βραδυ αναφωνουσα ''ΩΧ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ''.Πανο ευχαριστω με εφερες ξανα στο δρομο του Θεου!!
ΥΓ1. Μπραβο στον συνοδηγο του Ιακωβου που πατουσε συνεχως το κουμπι της εκπομπης και ακουγοταν απο ολους τους ασυρματους τα σχολια του Skipper κατα τη διαρκεια των δυσκολων περασματων.Θα επρεπε τα cb να ηχογραφουν για να εχουν ολα τα μελη τη δυνατοτητα να ακουσουν αυτο που λεω
ΥΓ2 Ευχαριστω τον ΙΚΕ για την καρτα του μελους.Ειμαι μελος πλεον με βουλα χαχαχαχα
YΓ3.Νικο περαστικα στο Jimny σου και γρηγορη αναρρωση
Κατακρίνω αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμα σου να το πεις.Βολταιρος
Άβαταρ μέλους
Kostis1974
 
Δημοσιεύσεις: 285
Εγγραφή: Τετ Απρ 06, 2005 2:51 pm
Τοποθεσία: ΠΑΓΚΡΑΤΙ

Δημοσίευσηαπό Laspomaxos » Πέμ Αύγ 04, 2005 11:02 am

Παιδες,διαβαζω, περασατε αψογα,εχασα μεγαλο γλεντι,δυστυχως ειχα ενα προβληματακι με τη βαση του ΤC στο ξεκινημα,οποτε κι αποχωρησα απο τη νυχτερινη εξειδικευμενη.Η ζημια εχει ηδη αποκατασταθει και ειναι ετοιμο να ξαναπαρει τα βουνα.
Laspomaxos
 
Δημοσιεύσεις: 101
Εγγραφή: Τετ Ιουν 02, 2004 3:09 pm
Τοποθεσία: Αγια Παρασκευη

Δημοσίευσηαπό Turanga Leela » Πέμ Αύγ 04, 2005 1:33 pm

Νίκο πότε πρόλαβες και το έφτιαξες ρε θηρίο ?


ΥΓ. Την μισή διαδρομή που δεν κάναμε θα την κάνουμε κανα απογευματάκι ? Αντε γιατί έχουν μείνει και κάτι ξερά κλαδιά που θέλουν κόψιμο.
Turanga Leela
HJC Member
 
Δημοσιεύσεις: 6799
Εγγραφή: Δευτ Ιαν 26, 2004 12:37 am

Δημοσίευσηαπό Troll » Πέμ Αύγ 04, 2005 2:20 pm

Ξεκιναμε ομορφα και ωραια την βολτουλα στη Πεντελη...
φτανουμε στην πρωτη ανηφορα, η οποια δυσκολεψε ακομα και τον Προ, αφου την ανεβηκε με την δευτερη ή την τριτη αποπειρα...
εμεις με τα στοκ να κοιταγομαστε και να μην ξερουμε αν θα ηταν λογικο να δοκιμασουμε καν... δευτερος παει ο Νικος, ομως μετα απο μερικες δοκιμες κατεληξε με σπασμενη βαση του τρανσφερ... ε, τοτε σιγουρευτηκαμε οτι δεν υπηρχε περιπτωση να τα καταφερουμε, αφου μια λακουβα στη μεση της ανηφορας, εκανε αδυνατη την αναβαση...
αφου ξεπροβοδισαμε το Νικο, ειπαμε να συνεχισουμε την περιηγηση...
φτανουμε λοιπον στην παιδικη χαρα... νεροφαγωματακια, ανηφοριτσες, κατηφοριτσες, τραλαλα τραλαλα... και ξαφνικα βλεπω τον Πανο να σκαρφαλωνει παλι σε μια ανηφοριτσα (λεμε τωρα)... ακολουθει ο Κωστης, και με την πρωτη, τσουπ, ξεπετιεται στην κορφη... και τωρα η σειρα μου...
πρωτη, κοντα και με σχετικη φορα ξεκιναω... στα δυο τριτα της ανηφορας τα λαστιχα αρχιζουν να σπιναρουν και οπως ειναι λογικο λιγο πριν φτασω στη κορφη, χανω προσφυση και μενω εκει με τους τροχους να γυρνανε σαν τρελοι... και να σου ο τυπος (δηλ. εγω)''κρεμασμενος'' πεντε μετρα πανω απ το εδαφος, να κοιταω τον ουρανο με τ' αστρα και το πισω μερος του αμαξιου να ''βλεπει'' τα κλαδια ενος πευκου... τοτε επεμβαινει η ΕΜΑΚ (Πανος, Ιακωβος και Κωστης) για να με τραβηξουν με ιμαντα... εγω με το ενα χερι να κραταω το χειροφρενο και το ποδι γειωμενο στο φρενο...
ξεκιναει ο Πανος να με τραβηξει... αφου εχω βαλει πρωτη, ξανασπιναρει το αμαξι, ουτε που κουνηθηκα, σπαει ο ιμαντας και αρχιζει να γλιστρα προς τα πισω... για καλη μου τυχη το πισω μερος του αμαξιου ξαναρχεται στα ισια και μενω λιγο πιο πισω κοιταζοντας παλι τ' αστερια... τοτε αποφασιζω να φυγω με την οπισθεν... οπως και εκανα και με τη βοηθεια του Πανου (πιλοτε!) κατεληξα παλι στην αρχη της ανηφορας... ε, με το που εφτασε το αμαξι σε οριζοντιο εδαφος, κατεβαινω και χοροπηδαγα δεξια κι αριστερα χαχανιζοντας, οχι τοσο απο χαρα που τη γλιτωσα, οσο για να ξεπερασω την τρομαρα που πηρα...
στη δευτερη αποπειρα ειχαμε παλι τα ιδια, αλλα τα πραγματα ηταν πιο ευκολα... με την τριτη και λιγο σπιναρισμα παλι στην κορφη τα καταφερα και σκαρφαλωσα... τελικα τα λαστιχα ειναι το Α και το Ω... με τα δικα μου να εχουν κανει 10,000 χλμ και να ειναι και ασφαλτινα, παλι καλα που εφτασα εκει που εφτασα...
παντως αυτα τα 5 λεπτα που εμεινα ''κρεμασμενος'' μου φανηκανε αιωνας, ας ειναι καλα το νεο χαρτι υγειας Pan-x...
αντε και εις αλλα με υγεια...
την επομενη φορα να κανουμε με τα Τζιμνακια μας ελευθερη πτωση :twisted:
Troll
HJC Member
 
Δημοσιεύσεις: 1583
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 17, 2005 5:03 pm

Δημοσίευσηαπό Turanga Leela » Πέμ Αύγ 04, 2005 2:29 pm

μην τους φτιάχνετε ρε σεις !! θα μας τρελλάνουν να ανέβουν και εκείνοι

Χρήστο αν και προσπάθησα δεν τα κατάφερα ..... πέτραααα
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Turanga Leela
HJC Member
 
Δημοσιεύσεις: 6799
Εγγραφή: Δευτ Ιαν 26, 2004 12:37 am

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Ζητείται παρέα για βόλτα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες