Κλοπή Jimny Ασημί

Θέματα που δεν εμπίπτουν σε άλλη κατηγορία ...οι φίλοι μας με άλλα 4Χ4 ....κλπ

Κλοπή Jimny Ασημί

Δημοσίευσηαπό gazolas » Παρ Αύγ 25, 2017 5:51 pm

Καλησπέρα σε όλους, είμαι καινούργιος στο συγκεκριμένο forum, αλλά αρκετά παλιός στο κουρμπέτι (έχω και ένα samurai). Πιστεύω όμως πως είναι η κατάλληλη πλατφόρμα για τέτοιες δυσάρεστες καταστάσεις όταν αυτές προκύπτουν, οπότε ελπίζω να μου συγχωρεθεί το ότι το πρώτο μου post δεν είναι στην κατηγορία Νέα Μέλη...

Ο λόγος που γράφω είναι πως ανάμεσα στις 15:30 της Πέμπτης 24 Αυγούστου και 16:30 της Παρασκευής 25 Αυγούστου, εκλάπη το Jimny μας (ανήκει σε εταιρεία).
Ήταν παρκαρισμένο στους χώρους στάθμευσης που έχει δημιουργήσει ο δήμος έξω από την Αγία Σκέπη στον Παπάγο.
Αρ.Κυκλοφορίας ΙΜΙ 2175.
Αρ.Πλαισίου JSAFJB43V00407649
Χρώμα Ασημί, Αλουμινένιες Ζάντες οι πεντακτινωτές, με λάστιχα 205/70R15 dunlop αρκετά λιωμένα. (πήγαιναν για αλλαγή τον Σεπτέμβρη).
Μοντέλο του 2009, με το κουμπάκι για τα κοντά/4χ4.
Δεν έχει καμία μετατροπή. Το μόνο ιδιαίτερο χαρακτηριστικό είναι στην θέση του συνοδηγού υπάρχει βιδωμένη στις μπροστινές βίδες του καθίσματος ανοξείδωτη βάση με τρύπα με σπείρωμα για να βιδώνει σωλήνας (επίσης ανοξείδωτος) και υπάρχει και μία έξτρα παροχή για αναπτήρα που βγαίνει με καλώδιο από το πλάι του πλαστικού στα δεξιά της κεντρικής κολώνας εκεί που μπαίνει η μοκέτα από κάτω από το σκληρό πλαστικό.
Αν κάποιος τύχει και το δει ας βάλει μία φωνή...
Προφανώς το έχω δηλώσει στην ασφάλεια και στο 100.

SAM_3694-reduced.jpg
Χαρακτηριστική γρατζουνία στο εμπρός αριστερό φτερό
SAM_3694-reduced.jpg (246.25 KiB) 6914 προβολές

SAM_3691-reduced.jpg
Χαρακτηριστική γρατζουνιά στο πίσω αριστερό φτερό
SAM_3691-reduced.jpg (208.86 KiB) 6914 προβολές


Ευχαριστώ

Στρατής
τηλ. 6977761066

ΥΓ έχω κάνει την ίδια καταχώριση και σε άλλα συγγενή (ή μή) forum.
gazolas
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Παρ Αύγ 25, 2017 5:36 pm

Επιστροφή στο 4X4 γενικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 12 επισκέπτες