service suzuki jimny

Τα παπουτσάκια του θηρίου

service suzuki jimny

Δημοσίευσηαπό antonis93 » Τετ Νοέμ 15, 2017 9:08 pm

Καλησπερα παιδια !! Πριν κανα τριμηνο εγινα κι εγω κατοχος suzuki jimny μοντελο 1998.Με το που το πηρα μετα απο καποια χιλιομετρα αρχισε ξαφνικα να σβηνει .Εσβηνε ακομα και με 5 ταχυτητα μεσα !!! Στην αρχη οι διακοπες ηταν αραιες και μετα πυκνωναν .Για να μην τα πολυλογω το πηγα σε γνωστο συνεργειο-αντιπροσωπεια που υποτιθεται οτι εξιδικευεται στα suzuki.Μου ειπαν οτι δεν εχει κατι το αμαξι και το διαγνωστικο δεν βγαζει τιποτα και οτι πρεπει να αλλαξουμε μπουζι.Για να μην πολυλογω γινεται το σερβις και μετα απο λιγο τα ιδια.Το ξαναπαω εκει και τους προτεινω να αλλαξουμε τον αισθητηρα εκκεντροφορου και στροφαλου .Οντως μου αλλαζουν τον εναν αισθητηρα και μου λενε οτι δενμπορουν να βρουν που ειναι τοποθετημενος ο αλλος και οτι πιθανον στο αμαξι εχει συμβει καποια μετατροπη.Μετα που ελεγαν να αλλξουμε καποια πλεξουδα για να σταματησουν οι διακοπες.Πιθανον με ειδαν 23 και ειπαν ας τον μαδησουμε.Τελικα πηρα το αυτοκινητο απο εκει και οι διακοπες σταματησαν συνεπως εφταιγε ο αισθητηρας.Το θεμα ειναι οτι ψαχνω ενα καλο συνεργειο να πηγαινω το σουζουκι μου εχετε καποιο καλο συνεργειο να μου προτεινετε κοντα στην περιοχη των φιλαδελφιων αττικης?Ευχαριστω πολυ!!!
antonis93
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 14, 2017 11:02 pm

Επιστροφή στο Λάστιχα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες

cron