Χιονολαστιχα

Τα παπουτσάκια του θηρίου

Δημοσίευσηαπό YannisS » Πέμ Δεκ 13, 2012 3:52 pm

YannisS έγραψε:
Γιουρκας έγραψε:
Γιουρκας έγραψε:
YannisS έγραψε:Για ρίξε μια Ναι,τα εχω δει αυτα τα τεστ.Το θεμα ειναι οτι δεν ειναι σε συγκεκριμένη διασταση και αυτοκινητο για αυτο δεν ξερεις αν μπορεις να τα εμπιστευτεις

Μην αγχώνεσαι με τέτοιες λεπτομέρειες!!!
Απλά, ρώτα αν κάποιο από τα λάστιχα που σου "γυάλισαν", βγαίνει εδώ στη διάσταση που το θέλεις. Από τα δεδομένα που υπάρχουν αναρτημένα, φαίνεται ότι οι επιλογές περιορίζονται. Καλύτερα πάρε τηλ την αντιπροσωπεία.

Πάντως, στην Bridgestone Europe, φαίνεται να υπάρχουν (για τη μαμά διάσταση) και τα Blizzak DM-V1 και τα Blizzak LM-80 :wink:
YannisS

Δημοσίευσηαπό Γιουρκας » Πέμ Δεκ 13, 2012 5:57 pm

YannisS έγραψε:
YannisS έγραψε:
Γιουρκας έγραψε:
Γιουρκας έγραψε:
YannisS έγραψε:Για ρίξε μια Ναι,τα εχω δει αυτα τα τεστ.Το θεμα ειναι οτι δεν ειναι σε συγκεκριμένη διασταση και αυτοκινητο για αυτο δεν ξερεις αν μπορεις να τα εμπιστευτεις

Μην αγχώνεσαι με τέτοιες λεπτομέρειες!!!
Απλά, ρώτα αν κάποιο από τα λάστιχα που σου "γυάλισαν", βγαίνει εδώ στη διάσταση που το θέλεις. Από τα δεδομένα που υπάρχουν αναρτημένα, φαίνεται ότι οι επιλογές περιορίζονται. Καλύτερα πάρε τηλ την αντιπροσωπεία.

Πάντως, στην Bridgestone Europe, φαίνεται να υπάρχουν (για τη μαμά διάσταση) και τα Blizzak DM-V1 και τα Blizzak LM-80 :wink:

Και στην ελληνικη αντιπροσωπεία υπαρχουν.Τι γινεται δεν εχει δοκιμασει καποιος καθαρα χιονολαστιχα να μου πει μια γνωμη?
Άβαταρ μέλους
Γιουρκας

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Λάστιχα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες