Goodyear Wrangler Duratrack 205/75/15 ???

Τα παπουτσάκια του θηρίου

Goodyear Wrangler Duratrack 205/75/15 ???

Δημοσίευσηαπό pathmill » Τρί Μάιος 03, 2011 9:00 am

Καλημέρα σε όλους. Είμαι καινούργιος στο Jimnyclub και θα ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος έχει φορέσει τα συγκεκριμένα ελαστικά. Προσπαθώ να τα βρώ αλλά με όποιον και να μίλησα (λαστιχά), μου είπε ότι η μικρότερη διάσταση που βγαίνει είναι 235/75/15. Αν κάποιος τα έχει φορέσει, ας δώσει τα φώτα του.
Ευχαριστώ.
pathmill
 
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Τρί Απρ 19, 2011 5:27 pm
Τοποθεσία: Βέροια

Δημοσίευσηαπό ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΣΙΤΙΡΙΔΗΣ » Τρί Μάιος 03, 2011 5:35 pm

ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΔΕΝ ΦΩΡΑΩ ΤΕΤΟΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΣΑΙΤ ΤΗΣ GOODYEAR ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΤΑ ΑΤ/SA ΚΑΙ ΤΑ DURA TRACK Μ/Τ ΒΓΕΝΟΥΝ ΣΕ ΔΕΙΑΣΤΑΣΗ 205/70/15 ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΒΑΖΕΙΣ ΤΑ YOKOHAMA AT-S ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΛΑΣΤΙΧΟ ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΚΑΙ ΤΟ JIMNY ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΤΕΛΟ 2010 ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΕΒΑΛΑ ΔΕΝ ΚΟΛΗΣΕ ΚΑΘΩΛΟΥ ΣΕ ΛΑΣΠΗ ΣΕ ΑΜΜΟ ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΤΑΜΑΚΙ ΜΕ ΠΕΤΡΩΔΕΣ ΕΔΑΦΟΣ ΤΟ ΝΕΡΟ ΕΙΧΕ ΦΤΑΣΕΙ ΛΙΓΟ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ 4L KOITAΞΕΤΟ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΠΙΛΟΓΗ. :idea: :!: :D

MOD: Με τα κεφαλαια ειναι σαν να φωναζεις
ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΣΙΤΙΡΙΔΗΣ
 
Δημοσιεύσεις: 182
Εγγραφή: Δευτ Ιαν 17, 2011 1:17 pm
Τοποθεσία: NIKAIA ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Δημοσίευσηαπό pathmill » Τετ Μάιος 04, 2011 7:15 am

Ευχαριστώ για το χρόνο και τη συμβουλή σου. Έχω στο μυαλό μου και κάποιες άλλες μάρκες και θα αποφασίσω σύντομα. Αν όμως κάποιος φοράει τα συγκεκριμένα της Goodyear ας το αναφέρει γιατί ακόμα και ο αντιπρόσωπος λέει πως αυτή η διάσταση δεν υπάρχει!!!!!!!!!!!!!!!!!
pathmill
 
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Τρί Απρ 19, 2011 5:27 pm
Τοποθεσία: Βέροια


Επιστροφή στο Λάστιχα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 17 επισκέπτες