Τιμή μεταχειρισμένων ζαντών

Τα παπουτσάκια του θηρίου

Δημοσίευσηαπό cfu » Τρί Φεβ 24, 2009 9:35 pm

100 ευρω για 4 μεταχειρισμενες σιδερενιες ζαντες (απο παλιο Jimny) ειναι καλη τιμη???
...ταπεινό τετρακίνητο... καλό μου Jimny... που περνάς τα κατσάβραχα γερά...όσα suv ταπείνωσες σ'έχουν στη μνήμη...μα εσύ γυρνάς χαλαρά.............μη με πας απ'το σπίτι...ακούς στο βουνό να με πας... μυρωδιά καταλύτη... εσύ μοναχά μ'αγαπάς.!
Άβαταρ μέλους
cfu
 
Δημοσιεύσεις: 69
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 29, 2009 4:05 pm
Τοποθεσία: ΚΕΡΚΥΡΑ

Δημοσίευσηαπό tziker » Τετ Φεβ 25, 2009 9:09 am

Αναλόγως την κατάσταση του εμπορεύματος!!!!
Άβαταρ μέλους
tziker
 
Δημοσιεύσεις: 193
Εγγραφή: Δευτ Νοέμ 12, 2007 4:22 am
Τοποθεσία: ΑΡΤΑ

Δημοσίευσηαπό cfu » Τετ Φεβ 25, 2009 5:00 pm

...ταπεινό τετρακίνητο... καλό μου Jimny... που περνάς τα κατσάβραχα γερά...όσα suv ταπείνωσες σ'έχουν στη μνήμη...μα εσύ γυρνάς χαλαρά.............μη με πας απ'το σπίτι...ακούς στο βουνό να με πας... μυρωδιά καταλύτη... εσύ μοναχά μ'αγαπάς.!
Άβαταρ μέλους
cfu
 
Δημοσιεύσεις: 69
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 29, 2009 4:05 pm
Τοποθεσία: ΚΕΡΚΥΡΑ

Δημοσίευσηαπό J.P. » Τετ Φεβ 25, 2009 6:26 pm

Άβαταρ μέλους
J.P.
 
Δημοσιεύσεις: 79
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 30, 2007 12:39 am
Τοποθεσία: Ρέθυμνο-Κρήτη

Δημοσίευσηαπό cfu » Πέμ Φεβ 26, 2009 7:04 pm

Ευχαριστω J.P για την απαντηση. Αλλωστε γνωριζω αρκετα καλα να διαβαζω τους κωδικους των ελαστικων, οποτε δυσκολο να με πιασουν κοροιδο. Περισσοτερο με ενδιαφερουν οι ζαντες για καβατζα 4αδα (αγροτικης χρησης) για τις λασπες.
...ταπεινό τετρακίνητο... καλό μου Jimny... που περνάς τα κατσάβραχα γερά...όσα suv ταπείνωσες σ'έχουν στη μνήμη...μα εσύ γυρνάς χαλαρά.............μη με πας απ'το σπίτι...ακούς στο βουνό να με πας... μυρωδιά καταλύτη... εσύ μοναχά μ'αγαπάς.!
Άβαταρ μέλους
cfu
 
Δημοσιεύσεις: 69
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 29, 2009 4:05 pm
Τοποθεσία: ΚΕΡΚΥΡΑ


Επιστροφή στο Λάστιχα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 43 επισκέπτες

cron