ΕΚΔΡΟΜΗ ΓΙΑ ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΔΙΑΒΙΩΣΗ

Θα σε πάρω να φύγουμε...σ΄άλλη γη σ΄άλλα μέρη

Δημοσίευσηαπό ALEXMANLENIR » Δευτ Μαρ 11, 2013 9:33 am

Ευχαριστουμε για τα καλα λογια κ το βραδυ τα υπολοιπα
AlexManLenIr
Άβαταρ μέλους
ALEXMANLENIR
HJC Member

Δημοσίευσηαπό MKK » Τρί Μαρ 12, 2013 11:25 am

... Εν μέσω επαγγελματικών υποχρεώσεων ... Αισθάνομαι την ιδιαίτερη ανάγκη να ευχαριστήσω από καρδιάς ... Τόσο προσωπικά ... Όσο
& για λογαριασμό του Θόδωρου ... Το Μανώλη ... Το Δημήτρη ... Τη Νατάσα ... Την Ελεονώρα ... Όλους τους συμμετέχοντες ... Για το καταπληκτικό διήμερο ...

Θα αποφύγω τα τετριμμένα ...

Με διοργανωτή το Μανώλη δεν υπάρχει περίπτωση αποτυχίας ... Άνθρωπος μεθοδικός & προγραμματισμένος ... Δεν άφησε λεπτό να πάει χαμένο .... Και πιστέψτε με ... Τον ξεζουμίσαμε ... Δεν αφήσαμε μονοπάτι για μονοπάτι ... Δρομάκι για δρομάκι ... Μέχρι νυχτερινή διάσχιση ποταμού μετά τα καταπληκτικά παϊδάκια στον Αθανάσιπ Διάκο ...

Ο Δημήτρης με τη Νατάσα & το αυτόματο Jimny με την Ελεονώρα ... Παρέα που αξίζει να γνωρίσεις ... Να διασκεδάσεις... Να προβληματιστείς ... Ο δε Δημήτρης αποδείχθηκε ιδιαίτερα θρασύς ... Αφού ακολούθησε το Θόδωρο στις διασχίσεις ... Υπενθυμίζοντας τις ιστιοπλοϊκές καταβολές του ..,

Για το φίλο μου Θεόδωρο Μπραούζη θα μου επιτρέψετε να μην αναφερθώ .... Μιας και ο ίδιος δεν γράφει στο Internet ...

Φίλοι μου, με την πραγματική του όρου έννοια ... ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ...

Καλές διαδρομές σε όλους ... Να περνάτε καλά ... Καλή αντάμωση ...
MKK

Δημοσίευσηαπό Dimny » Τρί Μαρ 12, 2013 12:32 pm

MKK έγραψε:...... Ο δε Δημήτρης αποδείχθηκε ιδιαίτερα θρασύς ... Αφού ακολούθησε το Θόδωρο στις διασχίσεις ... Υπενθυμίζοντας τις ιστιοπλοϊκές καταβολές του ......

Η αλήθεια είναι ότι η Ελεονώρα έβλεπε το μαύρο τζίμνυ του Θεόδωρου, να περνάει το ποτάμι και μου λέει "Μπαμπά θέλω και εγώ να πάμε από μέσα από το ποτάμι, όπως πήγε και το μαύρο".... :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
Dimny
HJC Member

Δημοσίευσηαπό pavlos » Τρί Μαρ 12, 2013 6:03 pm

Ρε παληκάρια....μαζύ με τα λεγόμενα σας, βάλτε μας και κάποιο οπτικό υλικό να ευχαριστηθούμε και εμείς..!!!!
Άβαταρ μέλους
pavlos
El Presidente

Δημοσίευσηαπό ALEXMANLENIR » Τρί Μαρ 12, 2013 7:39 pm

AlexManLenIr
Άβαταρ μέλους
ALEXMANLENIR
HJC Member

Re:

Δημοσίευσηαπό Dimny » Δευτ Σεπ 21, 2015 4:12 pm

MKK έγραψε:... Εν μέσω επαγγελματικών υποχρεώσεων ... Αισθάνομαι την ιδιαίτερη ανάγκη να ευχαριστήσω από καρδιάς ... Τόσο προσωπικά ... Όσο
& για λογαριασμό του Θόδωρου ... Το Μανώλη ... Το Δημήτρη ... Τη Νατάσα ... Την Ελεονώρα ... Όλους τους συμμετέχοντες ... Για το καταπληκτικό διήμερο ...

Θα αποφύγω τα τετριμμένα ...

Με διοργανωτή το Μανώλη δεν υπάρχει περίπτωση αποτυχίας ... Άνθρωπος μεθοδικός & προγραμματισμένος ... Δεν άφησε λεπτό να πάει χαμένο .... Και πιστέψτε με ... Τον ξεζουμίσαμε ... Δεν αφήσαμε μονοπάτι για μονοπάτι ... Δρομάκι για δρομάκι ... Μέχρι νυχτερινή διάσχιση ποταμού μετά τα καταπληκτικά παϊδάκια στον Αθανάσιπ Διάκο ...

Ο Δημήτρης με τη Νατάσα & το αυτόματο Jimny με την Ελεονώρα ... Παρέα που αξίζει να γνωρίσεις ... Να διασκεδάσεις... Να προβληματιστείς ... Ο δε Δημήτρης αποδείχθηκε ιδιαίτερα θρασύς ... Αφού ακολούθησε το Θόδωρο στις διασχίσεις ... Υπενθυμίζοντας τις ιστιοπλοϊκές καταβολές του ..,

Για το φίλο μου Θεόδωρο Μπραούζη θα μου επιτρέψετε να μην αναφερθώ .... Μιας και ο ίδιος δεν γράφει στο Internet ...

Φίλοι μου, με την πραγματική του όρου έννοια ... ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ...

Καλές διαδρομές σε όλους ... Να περνάτε καλά ... Καλή αντάμωση ...

Για να θυμόμαστε τα παλιά !!!!! ΓΙΑ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΣΤΕ !!!!
Άβαταρ μέλους
Dimny
HJC Member

Re: ΕΚΔΡΟΜΗ ΓΙΑ ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΔΙΑΒΙΩΣΗ

Δημοσίευσηαπό MKK » Τετ Σεπ 23, 2015 12:32 pm

... Σε περιμένουμε σε άλλα επίπεδα βόλτας πλέον :roll: ... Αγαπητέ φίλε Dimny :mrgreen: ... Ξέρεις εσύ :chainsaw: :chainsaw: :chainsaw: ...
MKK

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Εκδρομές-Εκδηλώσεις

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης