Εκδρομη στο Μαιναλο 1 Απριλίου

Θα σε πάρω να φύγουμε...σ΄άλλη γη σ΄άλλα μέρη

Δημοσίευσηαπό fantomas » Κυρ Απρ 01, 2007 10:47 pm

Εχω φωτο!Αυριο θα στειλω.Η εκδρομη ηταν υπεροχη,σουπερ!!Τα υπολοιπα σχολια αυριο! :hello:
Άβαταρ μέλους
fantomas
 
Δημοσιεύσεις: 218
Εγγραφή: Δευτ Οκτ 23, 2006 10:14 pm
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ-ΣΠΑΤΑ

Δημοσίευσηαπό Kanelj » Δευτ Απρ 02, 2007 11:02 am

Μια χαρα περασαμε! :thumbsup:
Μπραβο στα παιδια και στον JEO που οργανωσαν την εκδρομη!
Αντε,παμε για αλλα τωρα.... :clapping:
Εικόνα
www.secret-rooms.gr
Ένα ζωντανό παιχνίδι γρίφων !
Ανακάλυψε τα μυστικά του κάθε δωματίου!Έχεις 60’ στη διάθεσή σου...Αλλιώς...
Άβαταρ μέλους
Kanelj
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 1566
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 31, 2005 11:03 am
Τοποθεσία: 5' απο παντου!

Δημοσίευσηαπό Μαρία Σ. » Δευτ Απρ 02, 2007 12:46 pm

Ευχαριστώ Jeo για την διοργάνωση,
και ευχαριστώ και σε όλους τους υπόλοιπους που βοήθησαν είτε με την παρέα τους είτε με την εμπειρογνωμωνιά τους και έκαναν την χτεσινή εκδρομή μία απο τις διασκεδαστικότερες! :lol: :lol: :lol:

μάρτυρας και το βίντεο που θα μπορέσετε να δείτε την Τρίτη :lol: δείτε εδώ και φέρτε και τα δικά σας βίντεο κτλ!

επίσης φτιάχτηκε άλμπουμ για να μπούν οι φωτογραφίες, -
όποιος έχει βγάλει κάποιες, μπορεί να τις στείλει στο info((@))jimnyclub.gr έτσι ώστε να τις βάλουμε ονλινε!

αυτό είναι το άλμπουμ!
...THE PRAY FOR SNOW VIDEO... winter 07-08
http://www.youtube.com/watch?v=E0g_QSfh-iU
Άβαταρ μέλους
Μαρία Σ.
HJC Member
 
Δημοσιεύσεις: 1673
Εγγραφή: Δευτ Φεβ 14, 2005 1:14 pm

Δημοσίευσηαπό Μαρία Σ. » Δευτ Απρ 02, 2007 4:52 pm

Εικόνα
...THE PRAY FOR SNOW VIDEO... winter 07-08
http://www.youtube.com/watch?v=E0g_QSfh-iU
Άβαταρ μέλους
Μαρία Σ.
HJC Member
 
Δημοσιεύσεις: 1673
Εγγραφή: Δευτ Φεβ 14, 2005 1:14 pm

Δημοσίευσηαπό JEO » Δευτ Απρ 02, 2007 6:44 pm

Η πρωτη εκδρομη του 2007 ηταν μια πραγματικα καλη, χαλαρη :smoke: και χωρις αγχος εξορμηση απο την Αθηνα.
Ξεκινησαμε απο τα διοδια ελευσινας με εμενα αρχηγο τον Troll συνοδηγο-πλοηγο-ασυρματιστη και με ηρεμους ρυθμους (εκτος ισως απο ενα πουλμαν με σκαλοπατια που με εσπρωχνε :poke: να παω πιο γρηγορα :msn_slap:) φτασαμε στο χιονοδρομικο του Μαιναλου οπου και συναντησαμε τον νεο μας φιλο Νικο να μας περιμενει υπομονετικα :paper: .

Μετα απο λιγο παιχνιδι που καναμε με το 5οντο χιονι που ειχε μεινει (μεσα σε 7 μερες ελιωσε τουλαχιστον 30 ποντους χιονι :wall: και μαζι με αυτο και εμας που περιμεναμε να πατησουμε λιγο) αναχωρησαμε προς αναζητηση τουλαχιστον μιας αξιοπρεπους λασπης, αλλα και εκει λιγα πραγματα.
Ευτηχως μετα απο 30 λεπτα κοπανημα σε φητευτη πετρα βγηκαμε σε ενα πανεμορφο ελατοδασος που πραγματικα δεν βλεπαμε το φως ηλιου απο την βλαστηση.
Βεβαια απο την ιδια αιτια που δεν βλεπαμε μπροστα μας, δεν μπορουσαμε να προχωρησουμε και μπροστα γιατι απο το πολυ νερο ειχε υποχωρησει το εδαφος σε πολλα σημεια και μαζι του δεντρα που μας εκλειναν τον δρομο.
Παλι καλα που ο P ειχε φερει μαζι του το παντοδυναμο V8 αλυσοπριονο :chainsaw: και παλι καλα που ο element (γεια σου Αριστο!!!!) κουβαλαει ενα μπιτονακι βενζινη για παν ενδεχομενο :flamed: , γιατι αν περιμεναμε βενζινη απο τον JEO ακομη εκει πανω θα ημασταν............. :whistle: :innocent: :whistle:
Μετα απο τη κοπη τουλαχιστον 10 δεντρων συνεχεια σταματα-ξεκινα και ομαδικη δουλεια φτασαμε σε ενα ξεφωτο οπου σταματαγε ο δρομος και μαζι με αυτον και η εκδρομη μας.
Υστερα απο λιγη περιπλανηση μπηκαμε στην Βυτινα οπου και ειχαμε κλεισει τραπεζι για τους αξιους off-roaders σε καλη ταβερνα με αξιολογο φαγητο :chew: ποτο :drunk: και γλυκο για την περιοχη.
Θα ηθελα να ευχαριστησω τον Troll που μου εκανε παρεα και με βοηθησε στην πλοηγηση αλλα και τον Πανο για την πολυτιμη βοηθεια του :hug: στην διοργανωση της πρωτης μου εκδρομης.
Επισης ευχαριστω ολους οσους ηρθαν και με τιμησαν και επισης θα ηθελα να δωσω συγχαρητηρια στα 2 grand vitara που ακολουθησαν ολη την διαδρομη με ζηλο. :thumbsup: :peace:
Keep thinking......
Άβαταρ μέλους
JEO
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 3441
Εγγραφή: Τετ Μάιος 04, 2005 6:45 pm
Τοποθεσία: Χαμένη Ατλαντίδα.

Δημοσίευσηαπό Troll » Δευτ Απρ 02, 2007 6:51 pm

Θοδωρη..... αξιος!!!! :clapping: :clapping: :clapping:
Εγω σ'ευχαριστω που με αντεξες! :hehe:
Troll
HJC Member
 
Δημοσιεύσεις: 1583
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 17, 2005 5:03 pm

Δημοσίευσηαπό Αρίστος » Δευτ Απρ 02, 2007 10:12 pm

ooooooo :clapping: :clapping: :clapping: σε ευχαριστώ jeo για τα καλα σου λόγια mprabo m mprabo μ :hehe: η εκδρομή ηταν super μόλις έστειλα και τις foto μου . :peace:
Άβαταρ μέλους
Αρίστος
HJC Member
 
Δημοσιεύσεις: 1630
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 07, 2006 7:08 pm
Τοποθεσία: Αθήνα Αγ.Αναργυροι

Δημοσίευσηαπό fantomas » Δευτ Απρ 02, 2007 10:16 pm

Jeo σε ευχαριστω,να εισαι σιγουρος οτι θα ακολουθουσα ακομα και αν το αυτοκινητο θα αρχιζε να ''σκορπαει'' :thumbsup:
Άβαταρ μέλους
fantomas
 
Δημοσιεύσεις: 218
Εγγραφή: Δευτ Οκτ 23, 2006 10:14 pm
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ-ΣΠΑΤΑ

Δημοσίευσηαπό ΔΕΛΗΒΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ » Τρί Απρ 03, 2007 6:17 pm

Παιδιά θα ήθελα να σας ευχαριστήσω όλους καθώς πέρασα υπέροχα μία δύσκολη και στενάχωρη (οικογενειακά προβλήματα) μέρα. Η εκδρομή τα συνδίαζε όλα στις σωστές αναλογίες. Στεναχωρέθηκα που δεν μπόρεσα να ακολουθήσω στο φαγητό ώσε να γνωριστούμε καλύτερα.Είσασταν όλοι υπέροχοι και ζεστοί άνθρωποι. Πιστεύω στην επόμενη εκδρομή να έχω και τον γιό μου μαζί.
Υ.Γ. Ευτυχώς στη εκδρομή υπήρχε και το αδελφό grand vitara και έπαιρνε κουράγιο ο ένας απο τον άλλο στα στενά περάσματα, :hello: :hello: :thumbsup:
dolphine
ΔΕΛΗΒΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
 
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Τρί Αύγ 24, 2004 6:02 pm
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό ΜΠΩΚΟΣ ΝΙΚΟΣ » Τετ Απρ 04, 2007 8:38 am

Και εμεις με την σειρα μας να ευχαριστίσουμε τον αρχηγο JEO (χαου αρχηγε ) , ΠΑΝΟ, ΜΑΡΙΑ για την υπεροχη εδρομη.

Πραγαματικα ειχαμε ξεχασει ποσες ομορφιες μπορουν να υπαρχουν διπλα μας, ζωντας μεσα στην τσιμεντουπολη μας.

Υπέροχες διαδρομες με υπέροχους ανθρωπους.

Τελικα ισχύει οτι "σημασια δεν εχει ο προορισμος αλλά το ταξίδι".

Ησασταν ολοι υπέροχοι.

Ραντεβου στην επομενη εκδρομη. :hello:

Νικος - Αλεκα - παιδια
Άβαταρ μέλους
ΜΠΩΚΟΣ ΝΙΚΟΣ
 
Δημοσιεύσεις: 46
Εγγραφή: Δευτ Νοέμ 06, 2006 6:56 pm
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ - ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ

Δημοσίευσηαπό marselos autoparts » Τετ Απρ 04, 2007 8:54 pm

Μπράβο ρε παιδιά πάντα έτσι να περνάμε καλά!!!!!

δεν πιστεύω τα ξύλα να τα αφήσατε εκεί?

:clapping: :clapping:
MARSELOS AUTOPARTS
ΑΝΤΑΛΑΚΤΙΚΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ
http://www.smart-antallaktika.gr/
Άβαταρ μέλους
marselos autoparts
HJC Member
 
Δημοσιεύσεις: 1174
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 06, 2005 6:35 pm
Τοποθεσία: ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΤΗΛ 2106619955

Δημοσίευσηαπό fantomas » Πέμ Απρ 05, 2007 8:31 am

Καλημερα σε ολη την παρεα!Κατι εγινε με τις φωτο που εστειλα και μου ηρθε ενα e-mail οτι ειναι password protected κλπ.Δεν ξερω πως εγινε αυτο,θα ξαναδοκιμασω να τις στειλω παλι.
Τα χαιρετισματα απο το μικρο grand(3θυρο) στον big brother(5θυρο) :hello: !!Φιλε Ανδρεα τα πηγαμε μια χαρα και φυσικα μπορουμε και καλυτερα!Με την πορτα τι εκανες,την εφτιαξες?Το δικο μου ειναι γεματο απο γραντζουνιες παντου αλλα δεν το φτιαχνω γιατι παλι χαλια θα γινει!!! :thumbsup:
Άβαταρ μέλους
fantomas
 
Δημοσιεύσεις: 218
Εγγραφή: Δευτ Οκτ 23, 2006 10:14 pm
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ-ΣΠΑΤΑ

Δημοσίευσηαπό Kanelj » Πέμ Απρ 05, 2007 3:30 pm

Αν και ειχα μονο μια ωρα στην διαθεση μου,εφτιαξα ενα βιντεακι και εγω με τα λιγα πλανα που ειχα!(εκλεψα και μερικα.... :smoke: )

Ειναι λιγο μεγαλο βεβαια σε μεγεθος...
http://rapidshare.com/files/24457428/MAINALO.mpg.html

αν δεν ξερετε πως να το κατεβασετε...πηγαινετε κατω-κατω στην σελιδα και πατηστε εκει που λεει "free".
Λογικα μετα απο λιγο θα σας ζητησει να πληκτρολογησετε εναν κωδικο που γραφει διπλα σε ενα κουτακι!Γραψτε το και το πηρατε!

:hello:
Εικόνα
www.secret-rooms.gr
Ένα ζωντανό παιχνίδι γρίφων !
Ανακάλυψε τα μυστικά του κάθε δωματίου!Έχεις 60’ στη διάθεσή σου...Αλλιώς...
Άβαταρ μέλους
Kanelj
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 1566
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 31, 2005 11:03 am
Τοποθεσία: 5' απο παντου!

Δημοσίευσηαπό Kanelj » Πέμ Απρ 05, 2007 4:15 pm

To εβαλα και στο YouTube για να ειναι και πιο ευκολο! :P
http://www.youtube.com/watch?v=yVeZ4kpsh2Y
Εικόνα
www.secret-rooms.gr
Ένα ζωντανό παιχνίδι γρίφων !
Ανακάλυψε τα μυστικά του κάθε δωματίου!Έχεις 60’ στη διάθεσή σου...Αλλιώς...
Άβαταρ μέλους
Kanelj
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 1566
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 31, 2005 11:03 am
Τοποθεσία: 5' απο παντου!

ΜΑΙΝΑΛΟ-ΜΑΙΝΑΛΟ-ΜΑΙΝΑΛΟ

Δημοσίευσηαπό ALEXMANLENIR » Πέμ Απρ 05, 2007 7:46 pm

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
AlexManLenIr
Άβαταρ μέλους
ALEXMANLENIR
HJC Member
 
Δημοσιεύσεις: 442
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 24, 2005 9:31 am
Τοποθεσία: ΑγιοςΚωνσταντινος-Φθιωτιδα

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Εκδρομές-Εκδηλώσεις

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 20 επισκέπτες