ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΥΒΟΙΑ - ΚΥΜΗ 09 - 10/09/2006

Θα σε πάρω να φύγουμε...σ΄άλλη γη σ΄άλλα μέρη

Δημοσίευσηαπό Chris » Παρ Σεπ 08, 2006 8:49 am

ΦΟΡΑΜΕ ΠΑΝΤΑ ΖΩΝΗ....
Άβαταρ μέλους
Chris
 
Δημοσιεύσεις: 1402
Εγγραφή: Τρί Μάιος 04, 2004 12:58 pm
Τοποθεσία: Κορυδαλλός

Δημοσίευσηαπό Chris » Παρ Σεπ 08, 2006 2:34 pm

Υπενθυμίζω...



Το τηλεφωνο μου είναι 6977361601....
ΦΟΡΑΜΕ ΠΑΝΤΑ ΖΩΝΗ....
Άβαταρ μέλους
Chris
 
Δημοσιεύσεις: 1402
Εγγραφή: Τρί Μάιος 04, 2004 12:58 pm
Τοποθεσία: Κορυδαλλός

Δημοσίευσηαπό Kanelj » Σάβ Σεπ 09, 2006 8:55 pm

Eγω μολις γυρισα απο την εκδρομη!!!Τους αλλους τους αφησα σε μια παραλια ξαπλωμενους διπλα στις σκηνες που φτιαξανε,μεσα στην ρεκλαααααα :!: :lol:
Ολα πολυ ωραια ηταν αν και εγω ακολουθησα τα παιδια μονο για Σαββατο!
Πολυ ωραια διαδρομη,πολυ ωραια τοπια! :thumbsup:
Αντε παιδια καλη συνεχεια! :hello:
Εικόνα
www.secret-rooms.gr
Ένα ζωντανό παιχνίδι γρίφων !
Ανακάλυψε τα μυστικά του κάθε δωματίου!Έχεις 60’ στη διάθεσή σου...Αλλιώς...
Άβαταρ μέλους
Kanelj
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 1566
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 31, 2005 11:03 am
Τοποθεσία: 5' απο παντου!

Δημοσίευσηαπό Jimmakos » Δευτ Σεπ 11, 2006 9:50 am

Παροτι ο καιρος μας τα χαλασε την Κυριακη, η πολυ καλη παρεα δεν αφησε να μας χαλασει και το κεφι.

Η εκδρομη ηταν παρα πολυ καλη και περασαμε υπεροχα.

Ενα πολυ μεγαλο ευχαριστω σε ολη τη παρεα και φυσικα στον αρχηγο της εκδρομης Chris.


Μετα απο απαιτηση του αρχηγου η ομαδικη φωτογραφια ανεβαινει αμεσως



Οι υπολοιπες την Τεταρτη στα γραφεια.
*** ΠαςΠαντού ***
Άβαταρ μέλους
Jimmakos
 
Δημοσιεύσεις: 40
Εγγραφή: Τετ Φεβ 22, 2006 8:49 pm

Δημοσίευσηαπό Turanga Leela » Δευτ Σεπ 11, 2006 9:58 am

μπράβο παιδιά , πάντα τέτοια . :D
Turanga Leela
HJC Member
 
Δημοσιεύσεις: 6799
Εγγραφή: Δευτ Ιαν 26, 2004 12:37 am

Δημοσίευσηαπό Blondy » Δευτ Σεπ 11, 2006 10:27 am

Αν και δεν μπορεί κανείς μας να περιγράψει με λόγια το πόσο υπέροχα περάσαμε, περάσαμε ΥΠΕΡΟΧΑ!!!!

Όλα τα παιδιά μοιραστήκαμε το ίδιο κέφι, γέλιο και όρεξη!!! Η παρέα ενωμένη και γελαστή ξεπέρασε κάθε εμπόδιο (καιρικό, φυσικό κτλ) και περάσαμε ΤΕΛΕΙΑ!!! :clapping: :clapping: :clapping: :clapping:

Να ευχαριστήσω όλα τα παιδιά και εγώ με την σειρά μου και ιδιαιτέρως
τον αρχηγό μας τον Chris που από την οργάνωση και τις εναλλακτικές προτάσεις του είναι υπεύθυνος που περάσαμε SUPER!!!!
Σε ευχαριστούμε Chris! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Δεν θέλω να αναφερθώ σε έναν-έναν ξεχωριστά, γιατί όλη η παρέα είναι ξεχωριστοί άνθρωποι με χιούμορ, γνώσεις, άποψη, κέφι, όρεξη, ιδιαίτερα ταλέντα... Σε αυτήν την εκδομή όμως ένα ταλέντο ξεχώρισε και το είχαμε όλοι:
Το ταλέντο του να περνάς καλά!!!! :jump1:

Μπράβο παιδιά!!!!
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping:
Άβαταρ μέλους
Blondy
 
Δημοσιεύσεις: 67
Εγγραφή: Δευτ Οκτ 17, 2005 10:57 am

Δημοσίευσηαπό Chris » Δευτ Σεπ 11, 2006 12:29 pm

Εγώ ευχαριστώ παρα πολύ παιδιά.... :D :D
Παρά τις γκαντεμιές μου... :hehe: πέρασα ονειρικό ΣΚ.....
Ηταν όλοι ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΙ και σαν παρέα νομίζω οτι κολλήσαμε απόλυτα... :D
Συγχαρητήρια στα 3 φανταστικά καινούργια (υπο εγκριση/ένταξη) μέλη και έυχομαι (αν και είμαι σίγουρος :hehe: ) να αγαπήσουν τον σύλλογο :wub: όπως και εμείς.......

Μερικές photos...



Βιντεάκι θα ακολουθήσει....
και ΑΠΕΙΡΕΣ photos απο όλους την Τετάρτη στα γραφεία.... :clapping: :clapping:
ΦΟΡΑΜΕ ΠΑΝΤΑ ΖΩΝΗ....
Άβαταρ μέλους
Chris
 
Δημοσιεύσεις: 1402
Εγγραφή: Τρί Μάιος 04, 2004 12:58 pm
Τοποθεσία: Κορυδαλλός

Δημοσίευσηαπό JiNi » Δευτ Σεπ 11, 2006 2:17 pm

Περάσαμε ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ!!!

Η πρώτη μας εκδρομή ήταν ΤΕΛΕΙΑ, όλα τα "παιδιά" (για μας, "παΐδια" για τον ZULU a.k.a. CeRUTTI von Cobra - ξέρετε ... αυτός που στις φωτογραφίες έχει τα μυτερά αυτιά & δόντια :twisted: - ) είναι άψογα! Η εκδρομή; Υπέροχη (3 σε 1 όπως είπε και η Blondie: Καλοκαίρι, Χειμώνας και Καθαρή Δευτέρα μέσα σε ένα ΣΚ!) Ο αρχηγός; :hmmm: Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΤΕΡΟΣ (Σλουρπ σλουρπ... φανταστικέ αρχηγέ μας!) :thumbsup:

P.S. Chris, μην ανησυχείς, ο ZULU αποφάσισε να μας πάει για εκπαίδευση... :peace: :ashamed:

Ni
JiNi
 
Δημοσιεύσεις: 26
Εγγραφή: Τρί Οκτ 25, 2005 4:30 pm

Δημοσίευσηαπό ΜΑΝΤΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ » Δευτ Σεπ 11, 2006 2:18 pm

Και εγω με την σειρα μου θελω να ευχαρηστησω τον Χριστο κ την Μινα για την καλοδεχουμενη ενταξη μας στο club κ την πολυ ομορφη ξεναγηση.Γενικοτερα δεν ξερω σε ποιον να πρωτοαναφερφω, να ειστε ολοι καλα, ολα ηταν αψογα(φαγητο-γελιο-ομορφη παρεα-τοπια) :clapping: :clapping:
ΜΑΝΤΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
 
Δημοσιεύσεις: 35
Εγγραφή: Δευτ Αύγ 28, 2006 1:28 pm
Τοποθεσία: ΜΑΡΟΥΣΙ

Δημοσίευσηαπό jimnygirl » Δευτ Σεπ 11, 2006 2:47 pm

Δεν ξερω απο που ν"αρχισω παιδια αλλα η εκδρομη απο ολες τις αποψεις ηταν αψογη.Περασαμε ΥΠΕΡΟΧΑ οπως λεει και μια ψυχη που γνωριζω :!: :!: :!:
Λοιπον Ο Chris γνωριζε την περιοχη τοσο καλα που δεν μας ξεφυγε μονοπατι ,ετσι συνδυασαμε την περιηγηση με την περιπετεια.Η εμπειρια του ως οδηγος του jimny, η υπομονη του,και η θετικη του ενεργεια μεταδοθηκε στην ομαδα και το αποτελεσμα ηταν εκπληκτικο.Δεν τα λεω αυτα για να τραβηξω την προσοχη σας, η ομαδα εδεσε με την πρωτη ματια.Οι οδηγοι καινουργιοι και παλαιοι μπορεσαν να χαρουν την φυση, το jimnaki τους αλλα και το χωμα :!: Μιλαμε για πολυ χωμα, το θηριο της Blondy αλλαξε χρωμα. :D :D
Μερικοι απολαυσαμε τι ικανοτιτες του Chris ως Booond 007.αλλα αυτο ειναι μια ιστορια που πρεπει να την ακουσετε στα .............................. γραφεια :clapping: :clapping:
Για την Μινα ενα εχω να πω πηρε το Νομπελ φωτογραφιας, ριξτε πολλες ματιες στο gallery. :clapping: :clapping:
Η Παρεα ηταν απαιχτη γιατι ολοι ειχαν κεφι και ζωντανια για δυνατες εμπειριες,για off road για σουφλε σοκολατας και για ροδι.Αληθεια τι αποφασισαμε τελικα :?: :?:
Σουφλε σοκολατας :?: :lol: :lol:
Δεν θα παραλειψω και τον αρχοντα των.........οχι δακτυλιδιων αλλα των ντομπερμαν που με το style του μας αφησε αφωνους. :D :D
Τα υπολοιπα λιγο πολυ τα ξερετε και απο αλλες αποδρασεις ....... φαγοποτι, καφεδακι, γλυκακι για να παρουμε δυναμεις :D :D :D
Ο καιρος και το τσουναμι πηγε να μας τα χαλασει αλλα την πατησε :tongue: :tongue:
Αυτα και αλλα πολλα εχω να περιγραψω ομως οι μαθητες μου με περιμενουν για μαθημα και εγω παιζω :) :) :)
Στη αλλη εκδρομη ευχομαι να ειμαστε ολοι μαζι μιας και μας ανοιξε η χειμερινη ορεξη για παιχνιδι με το super jimny και εκτος αυτου ειναι ωραιο να απολαμβανουμε αυτα που μας χαριζει ο συλλογος μας. τις φιλιες και τις απιστευτες διαδρομες. :clapping: :clapping:
Η δοξα και οι τιτλοι δεν αξιζουν τιποτα στην ζωη της γυναικας με ενα χαμογελο πετυχαινεις περισσοτερα.
Άβαταρ μέλους
jimnygirl
 
Δημοσιεύσεις: 41
Εγγραφή: Τρί Ιαν 27, 2004 6:49 pm
Τοποθεσία: Χολαργός

Δημοσίευσηαπό Bugs » Δευτ Σεπ 11, 2006 3:27 pm

Eimai o Panagiotis kai eimai kala ....
eho 2 meres na pio....
...
...






Tha ithela na euharistiso kai ego...

-Ton skinotheti moy
-Tin akadimia
- to koino
-kai ton mpampi ton epilohia mou sto strato ....


Horis plaka tora ... perasame yperoha ... kai auto ofiletai se ola ta paidia kai ston oraio tropo me ton opoio desame horis na gnorizomaste apo prin...
Ean oles oi ekdromes einai toso kales ...axizi na paei kanies SE OLES...!!!

Eimai kai ego ena apo ta nea meloi kai euhome
PANTA TETOIA......!!!

:thumbsup: :thumbsup:

:clapping: :clapping:

Y.G.
Chris you are the Man..... !!!!
Αφού το θες τούτη τη βραδυά
με βαρυά καρδιά και καϋμό μεγάλο
αγάπη μου σου αφήνω γειά
γιατί τώρα πια δεν με θέλεις άλλο.....
Μανώλης Χιώτης
Άβαταρ μέλους
Bugs
 
Δημοσιεύσεις: 42
Εγγραφή: Τρί Μαρ 28, 2006 1:11 pm
Τοποθεσία: Glyfada

Δημοσίευσηαπό JiNi » Δευτ Σεπ 11, 2006 4:28 pm

Καλησπέρα παιδιά κι από μένα (Ji).

Χρηστάρα ευχαριστούμε πάρα πολύ για όλα.
Για την γνωριμία μας με εσένα, τα υπόλοιπα παιδιά και με τις ενδιαφέρουσες και περιπετειώδεις εκδρομές του συλλόγου!!! :clapping: :clapping:

Να είσαι σίγουρος οτι μας άρεσε τόσο πολύ που θέλουμε να ξαναβρεθούμε σε βόλτα ή εκδρομή το συντομότερο δυνατόν :jump1:

Και όλα αυτά γιατί νοιώσαμε μέλη της ομάδας-παρέας απο την πρώτη στιγμή :D :D

Κατά την γνώμη μου ο καλύτερος τρόπος να ενταχθείς σε ενα σύλλογο!!! :thumbsup: :thumbsup:

Πάντα τέτοια! :clapping: :clapping: :clapping:
JiNi
 
Δημοσιεύσεις: 26
Εγγραφή: Τρί Οκτ 25, 2005 4:30 pm

Δημοσίευσηαπό mina » Δευτ Σεπ 11, 2006 11:05 pm

mina
 
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Δευτ Σεπ 20, 2004 10:49 am

Δημοσίευσηαπό pavlina » Δευτ Σεπ 11, 2006 11:49 pm

pavlina
 
Δημοσιεύσεις: 1146
Εγγραφή: Δευτ Μάιος 30, 2005 12:01 pm
Τοποθεσία: AΘΗΝΑ - ΚΕΝΤΡΟ

Δημοσίευσηαπό jimnyjump » Τρί Σεπ 12, 2006 7:35 am

H απόδραση δεν είναι έγκλημα είναι ανάγκη...
Άβαταρ μέλους
jimnyjump
 
Δημοσιεύσεις: 250
Εγγραφή: Παρ Ιουν 03, 2005 2:24 pm
Τοποθεσία: φαράγγι Δημοσάρη

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Εκδρομές-Εκδηλώσεις

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 77 επισκέπτες