ΠΑΝΤΑΒΡΕΧΕΙ - 22 /23 7 2006 - Μπάνιο & offroad

Θα σε πάρω να φύγουμε...σ΄άλλη γη σ΄άλλα μέρη

Δημοσίευσηαπό gkantemo » Πέμ Ιούλ 20, 2006 9:55 am

Δυστυχώς ούτε εγώ θα τα καταφέρω να έρθω...Καλά να περάσετε :bye:
Άβαταρ μέλους
gkantemo
HJC Member
 
Δημοσιεύσεις: 463
Εγγραφή: Τετ Ιαν 18, 2006 1:03 am
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό baba » Πέμ Ιούλ 20, 2006 11:50 am

Παιδάκια είμαι Έύβοια οπότε, εάν γίνεται, ειδοποιήστε με τηλεφωνικά για ένα σημείο συνάντησης κοντά στο Αγ Κωνσταντίνο ή όπου αλλού βολεύει στη διαδρομή, για να μην κατεβαίνω Αθήνα. Ευχαριστώ.
baba
 
Δημοσιεύσεις: 95
Εγγραφή: Τετ Φεβ 15, 2006 11:24 am
Τοποθεσία: Παπάγου - Εύβοια

Δημοσίευσηαπό IKE » Πέμ Ιούλ 20, 2006 11:53 am

θα το κάψω και εγώ λόγω επαναπατρισμού/μετακόμισης :(
Άβαταρ μέλους
IKE
HJC Member
 
Δημοσιεύσεις: 3912
Εγγραφή: Δευτ Ιαν 26, 2004 6:08 pm
Τοποθεσία: 1AU

Δημοσίευσηαπό Μαρία Σ. » Παρ Ιούλ 21, 2006 5:06 pm

Εικόνα

.. και η μπέλλα θα το κάψει .. αναγκαστικά θα μείνει home alone αλλά όχι ακριβώς μόνη της - θα έχει για παρέα τα 10 κουκλίστικα της παιδάκια!! :clapping: :clapping: :clapping:
...THE PRAY FOR SNOW VIDEO... winter 07-08
http://www.youtube.com/watch?v=E0g_QSfh-iU
Άβαταρ μέλους
Μαρία Σ.
HJC Member
 
Δημοσιεύσεις: 1673
Εγγραφή: Δευτ Φεβ 14, 2005 1:14 pm

Δημοσίευσηαπό Troll » Παρ Ιούλ 21, 2006 5:12 pm

Να σας ζησουνε μπρε!!! :clapping:
Troll
HJC Member
 
Δημοσιεύσεις: 1583
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 17, 2005 5:03 pm

Δημοσίευσηαπό ancient » Παρ Ιούλ 21, 2006 7:14 pm

ΟΥ ΚΑΤΑΙΣΧΥΝΩ ΟΠΛΑ ΤΑ ΙΕΡΑ.....
Άβαταρ μέλους
ancient
 
Δημοσιεύσεις: 298
Εγγραφή: Τρί Αύγ 23, 2005 11:54 am
Τοποθεσία: γλυφαδα

Δημοσίευσηαπό Μαρία Σ. » Σάβ Ιούλ 22, 2006 7:15 am

...THE PRAY FOR SNOW VIDEO... winter 07-08
http://www.youtube.com/watch?v=E0g_QSfh-iU
Άβαταρ μέλους
Μαρία Σ.
HJC Member
 
Δημοσιεύσεις: 1673
Εγγραφή: Δευτ Φεβ 14, 2005 1:14 pm

Δημοσίευσηαπό ΕΡΗΑΝΑ20 » Δευτ Ιούλ 24, 2006 10:16 am

Περάσαμε ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ.....
Πρώτη μου φορά πηγαίνω προς εκείνα τα μέρη...για ακόμα μια φορά η φοβερή παρέα του συλλόγου μας έκανε το θαύμα της και όλα ήταν απλά ΤΕΛΕΙΑ.....

Το Σάββατο εμείς ξεκινήσαμε από Χαλκίδα περιμένοντας το πρωινό κομβόι στα coffee 90 ....
4 αυτοκίνητα ήταν ήδη εκεί από την Παρασκευή το βράδυ....οι κατασκηνωτές δηλαδή του συλλόγου....που μας ενημέρωσαν για τον καιρό και τον κόσμο του....«νησιού» :hehe: :hehe: :hehe:
Αφού μπήκαμε Λαμία σταματήσαμε στο ποταμάκι για παιχνίδια.... :clapping:
mini trail στο δασάκι.....χιχι....ΦΟΒΕΡΟ....
Το super κόλλημα του Πάνου....από το οποίο υπάρχουν super πλάνα.... :hehe:
Επειτε στο δρόμο προς το Καρπενήσι...όπου είχαμε ένα δυωρο off road πολύ χαλαρό για εμένα τουλάχιστον.... :hehe: :thumbsup: :smoke:
Μόλις φτάσαμε πήγαμε για φαγητό κι έπειτα ξεκούραση στα δωμάτια μας...

Το βράδυ είχε after party στο salοοn με ΤΕΛΕΙΕΣ ΜΠΟΜΠΕΣ....και ΤΡΟΜΕΡΑ κερασμένα μπομποσφηνάκια από το Νίκο-barman....και φυσικά ΔΕΝ τελειώσαμε εκεί....αυτό έλειπε.....Ακολούθησε ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ φιλοξενία από τα παιδιά του camping όπου φάγαμε τα εκπληκτικά φαγητα του pepe kai toy dambo και ήπιαμε SUPER ρακόμελο από τον Ηλία....
«Παιδιά σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για την super βραδια...»
Την επόμενη μέρα....ΠΑΝΤΑΒΡΕΧΕΙ....τρομερό περπάτημα και τρομέρο ΚΡΥΟ νεράκι.....
περπατήσαμε πάαααααρα πολύ και θα μπορούσαμε να περπατήσουμε κι άλλο αλλά είπαμε ΝΑ ΤΟ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ.....
Φεύγοντας από εκεί μέσο κατσαβράχων....φτάσαμε ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ στο Κρίκελο....με μια τεράστια πείνα που δεν βλέπαμε μπροστά μας.....
Το καλύτερο βέβαια ήταν το special γαλακτομπούρεκο....γιαμ-γιαμ....και ο δρόμος της επιστροφής....που τελικά ΟΛΟΙ φαγατε την σκόνη μου....μιας και ο μπέμπης είχε ΟΡΕΞΗ τρελλή.... :hehe: :clapping: :hehe:


Ευχαριστούμε πολύ τον πρόεδρο-Πάνο που μας χάρισε ακόμα μια μαγευτική εκδρομή....
Ευχαριστώ πολύ την συνοδηγό μου Έλενα για την τρομερή παρέα που μου χάρισε στο μεγάλο αυτό ταξίδι....
Ευχαριστώ πολύ τον Παππού για το δικτάκι....
Ευχαριστώ πολύ τον Μπέμπη και όλα τα παιδιά που κατά καιρούς μου έμαθαν αρκετά πράγματα για την off raod οδήγηση κι έτσι κατάφερα να ολοκληρώσω την εκδρομή χωρίς κολλήματα και ατυχήματα.....

Τέλος ... περαστικά στον Pepe..... :cry: στενοχωρηθήκαμε πολύ όλοι μας....

:hello: :hello: παιδια...αντε και .....ΤΟΥΧΡΟΝΟΥΒΡΕΧΕΙ......
:hehe:
ΕΡΗΑΝΑ20
 
Δημοσιεύσεις: 473
Εγγραφή: Δευτ Σεπ 12, 2005 8:46 am

Δημοσίευσηαπό ancient » Δευτ Ιούλ 24, 2006 1:32 pm

:( :( :( :( :( :( :( :( :(
Kαι εγω με την σειρα μου να ευχαριστησω την υπηρεσια που μου εδωσε την ευκαιρια να παραυρεθω στο Ελληνικο το Σαββατο στα μετρα για την συναυλια του Tiesto .......
Τους Αλβανους που εξαιτιας τους φαγαμε τα σουβλακια μας παγωμενα μετα απο 2 ωρες .......
Τον 1 απο τους 3 Αλβανους που μου εβαλε τα χερια πισω απο την πλατη για χειροπεδηση πριν καν του το ζητησω και ενω ηταν ακομη μεσα στο αυτοκινητο!!!!!!!(Εγω του ελεγα να ανοιξει το παραθυρο και αυτος ενω ηταν καθιστος μου γυρισε πλατη με τα χερια πισω!!!!!!)
Επισης ευχαριστω τον πολιτη που καλεσε την Κυριακη για 5 ατομα σε ενα μπλε αυτοκινητο που μαλλον οπλοφορουσαν (ηθελα να ξερα που ειδε τα αντικειμενα) και ενω πηγαμε με χειροφρενα στο σημειο τελικα οι πληροφοριες ηταν για ενα ασημι οχημα !!!!
Αντε βρες ακρη!!!!!!
:shock: :shock: :shock:
ΟΥ ΚΑΤΑΙΣΧΥΝΩ ΟΠΛΑ ΤΑ ΙΕΡΑ.....
Άβαταρ μέλους
ancient
 
Δημοσιεύσεις: 298
Εγγραφή: Τρί Αύγ 23, 2005 11:54 am
Τοποθεσία: γλυφαδα

Δημοσίευσηαπό dambo » Τρί Ιούλ 25, 2006 12:58 am

dambo
 
Δημοσιεύσεις: 633
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 02, 2005 10:39 pm
Τοποθεσία: Γαλατία

Δημοσίευσηαπό marselos autoparts » Τρί Ιούλ 25, 2006 9:07 pm

Έλα για βάλτε
καμία φωτογραφία στη gallery
Για να δούμε και να ζηλέψουμε εμείς που δεν ήρθαμε
MARSELOS AUTOPARTS
ΑΝΤΑΛΑΚΤΙΚΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ
http://www.smart-antallaktika.gr/
Άβαταρ μέλους
marselos autoparts
HJC Member
 
Δημοσιεύσεις: 1174
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 06, 2005 6:35 pm
Τοποθεσία: ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΤΗΛ 2106619955

Δημοσίευσηαπό Turanga Leela » Πέμ Ιούλ 27, 2006 12:31 pm

Oι διοργανωτές :whistle: της εκδρομής σας ευχαριστούν για την προτίμηση σας .

Το Πανταβρέχει εκπληκτικό. Τα Μέλη του Συλλόγου και μη μέσα στην τρελλή χαρά , διάβαση ποταμού , καλό φαγητό και μπανάκι σε τζακούζι στο ποτάμι. Αλλό ένα Πανταβρέχει έλαβε τέλος .

Να ευχαριστήσω τον Jeo για την υπομονή του το πρωί της Κυριακής και τα παιδιά της κατασκήνωσης για την πίτα και το ρακόμελο . Α και βεβαίως για την βοήθεια στο ποτάμι τον chris τον Δημήτρη και τον εργάτη μου . :lol:

Η επόμενη βόλτα ή εκδρομή στην περιοχή θα δυσκολέψει πιό πολύ τους οδηγούς 4κίνητων και ο Δεκέμβρης είναι καλή εποχή για Καρπενήσι . :wink:
Turanga Leela
HJC Member
 
Δημοσιεύσεις: 6799
Εγγραφή: Δευτ Ιαν 26, 2004 12:37 am

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Εκδρομές-Εκδηλώσεις

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 44 επισκέπτες