ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΑ ΠΕΡΗΦΑΝΑ ΤΖΟΥΜΕΡΚΑ 28η ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

Θα σε πάρω να φύγουμε...σ΄άλλη γη σ΄άλλα μέρη

Δημοσίευσηαπό nikos tzanetAKIS » Δευτ Οκτ 31, 2005 4:34 pm

Μπραβο ρε Πετρο πολυ καλα σ'ευχαριστουμε για ολα και εγω ιδιαιτερα για την φιλοξενια στο χωριο σου..........φερε μου τον μπαρμπα να πιω κανα τσιπρακι και στην Αθηνα......
nikos tzanetAKIS
 
Δημοσιεύσεις: 152
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 06, 2005 6:05 pm
Τοποθεσία: ΠΑΛΛΗΝΗ

Δημοσίευσηαπό pavlina » Δευτ Οκτ 31, 2005 5:41 pm

Τελευταία επεξεργασία από pavlina και Δευτ Οκτ 31, 2005 5:42 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
pavlina
 
Δημοσιεύσεις: 1146
Εγγραφή: Δευτ Μάιος 30, 2005 12:01 pm
Τοποθεσία: AΘΗΝΑ - ΚΕΝΤΡΟ

ΤΖΟΥΜΕΡΚΑ-ΖΟΥΜΕΡΑ

Δημοσίευσηαπό ALEXMANLENIR » Δευτ Οκτ 31, 2005 7:55 pm


Δεν ξερω απο που ναρχισω.Μονο να πω οτι ειδαμε το 10/100 απο μια ονειρεμενη περιοχη η οποια δεν εχει αρχη και τελος.Αυτο σημαινει οτι ο Πετρακης εβαλε σε μπελαδες τον εαυτο του γιατι για το υπολοιπο 90/100 θελουμε αλλες 9 εκδρομες.BRAVO PETRAN
Alex Man Len Ir
Υ.Γ.Μεβαλες κιεμενα σε μπελαδες.Τα κοριτσια μου θελουν κιαλλο κιαλλο
κιαλλο κιαλλο...........................................................................και
το μεγαλο κοριτσι επισης.Τι μου κανατε μωρε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
AlexManLenIr
Άβαταρ μέλους
ALEXMANLENIR
HJC Member
 
Δημοσιεύσεις: 442
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 24, 2005 9:31 am
Τοποθεσία: ΑγιοςΚωνσταντινος-Φθιωτιδα

Δημοσίευσηαπό joseph » Δευτ Οκτ 31, 2005 8:06 pm

Καλώς ήρθατε παιδιά (μικρά και μεγάλα). :D :D :D :D


Αισθάνομαι σαν να ήμουν εκεί. Και αυτό γιατι ΠΑΝΤΑ η εκδρομές με αυτή την ημερομηνία,"βγαίνουν" Τ-Ε-Λ-Ε-Ι-Ε-Σ . - Τι έχει η 28η Οκτώμβρη ????
Θυμάμαι την περσινή στην Ροδόπη,που είχα πάει και σας ζηλεύω !!!!!!!!!
Θυμάμαι για πόσο καιρό μετα την εκδρομή,συζητούσαμε "τα της εκδρομής" και τις πλάκες που κάναμε.

Ευχομαι και σε επόμενες με την ίδια επιτυχία !!!!

Μπράβο.







υγ> Κάποιο "πουλάκι" (χωρίς την νόσο των πουλερικών), μου είπε για κάποιο τραπέζι και ΚΑΠΟΙΟΝ πάνω σε αυτό να χωρεύει...........να το κάνουμε ΚΟΥΪΖ ????? :D :D :D :D :D
joseph
 
Δημοσιεύσεις: 2782
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 29, 2005 12:44 am
Τοποθεσία: Σαντορίνη-Πειραιάς

Δημοσίευσηαπό IKE » Τρί Νοέμ 01, 2005 12:58 am

Σκόρπια παραλειπόμενα:

-σούπερ διαμονή στο χωριό Πέτρου, όλοι μας έκαναν και τους 3 να αισθανθούμε μέλη της οικογένειας :thumbsup: τα λόγια είναι περιττά, Πέτρο ΥΟ

-σάββατο βράδυ, πριν κοιμηθούμε σκάει τερατόμορφος μπάμπυρας μέσα στο δωμάτιο ο οποίος έκοβε βόλτες κάτω απο τη λάμπα. ο πετζετάκης είχε φαεινή ιδέα να κλείσουμε το φώς και να ανάψουμε τον φακό του κινητού. κλείνουμε φως και ο μπάμπουρας ακολουθεί τον πετζετάκη μέσα στο σκοτάδι, επικρατεί χάος, σόκ και δέος και τελικά όταν ανάβουμε το φώς υπάρχει ενας νεκτός (ο μπάμπουρας) και ενας τραυματίας (έριξα μπουνιά στη μύτη μου μέσα στη μάχη). Η Ερηάνα ταμπουρώθηκε και απέφυγε τη μάχη.

-κορυφαία η ταβέρνα που μας πήγε ο noon, τερατώδους μεγέθους μερίδες και απίστευτο φαγητό, αν κάποιος ήτανε χορτοφάγος εκεί θα έφευγε με ασθενοφόρο απο overdose, noon :thumbsup:

-όλο το κονβόι πάντα κεφάτοι , δεν ακούστηκε ούτε μια γκρίνια απο κανέναν, λασπομάχος Νότα, οικογένεια alexlenmenir, noon, Πάνος Ελενα πάντα ορεξάτοι.

-Φυσικά δεν ξέχασα τον italo αλλα δε τον έβαλα πιο πάνω επειδή αξίζει ειδικής αναφοράς, τα έδωσε πραγματικά όλα, απονέμω (σαν εμπειρογνώμων) τον τίτλο του MVP της εκδρομής :clapping:

μου έρχονται και άλλα αλλα τα αφήνω για το debriefing, προτείνω Κυριακή βραδάκι να έχουμε εμφανίσει φωτογραφίες, βίντεο κλπ

Υπάρχει και η δεσμευση για διεξαγωγή βραδιάς με εμπειρογνώμονες για γερά νευρα, πρώτος ομιλητής ο εμπειρογνώμων και εμπνευστής noon :smoke:

Τέλος εκτός απο τον σούπερ οργανωτή να δώσω ενα σούπερ ΥΟ σε Ερηάνα και Νίκο, τους εμπειρογνώμονες συνοδηγούς μου που βάλανε μπουρλότο και τα κάψανε όλα :thumbsup:
Άβαταρ μέλους
IKE
HJC Member
 
Δημοσιεύσεις: 3912
Εγγραφή: Δευτ Ιαν 26, 2004 6:08 pm
Τοποθεσία: 1AU

Δημοσίευσηαπό Kostis1974 » Τρί Νοέμ 01, 2005 9:10 am

Κατακρίνω αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμα σου να το πεις.Βολταιρος
Άβαταρ μέλους
Kostis1974
 
Δημοσιεύσεις: 285
Εγγραφή: Τετ Απρ 06, 2005 2:51 pm
Τοποθεσία: ΠΑΓΚΡΑΤΙ

Δημοσίευσηαπό joseph » Τρί Νοέμ 01, 2005 10:10 am

joseph
 
Δημοσιεύσεις: 2782
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 29, 2005 12:44 am
Τοποθεσία: Σαντορίνη-Πειραιάς

Δημοσίευσηαπό skipper » Τρί Νοέμ 01, 2005 10:11 am

LR for Last Resort...!!!

..............RL for Rovers Lead...!!!

When in Trouble... Call RRRL

..............RRRL for Rover Rescue Request Line...!!!
Άβαταρ μέλους
skipper
 
Δημοσιεύσεις: 347
Εγγραφή: Τετ Μαρ 16, 2005 5:01 pm

Δημοσίευσηαπό xenia » Τετ Νοέμ 02, 2005 10:54 pm

Το jimny μου είναι Ρωσάκι
Άβαταρ μέλους
xenia
 
Δημοσιεύσεις: 71
Εγγραφή: Δευτ Σεπ 13, 2004 3:30 pm
Τοποθεσία: Σύνταγμα, Αθήνα

Δημοσίευσηαπό Laspomaxos » Πέμ Νοέμ 03, 2005 4:15 pm

Laspomaxos
 
Δημοσιεύσεις: 101
Εγγραφή: Τετ Ιουν 02, 2004 3:09 pm
Τοποθεσία: Αγια Παρασκευη

Δημοσίευσηαπό ΠΕΤΡΟΣΧΧ » Πέμ Νοέμ 03, 2005 7:53 pm

Άβαταρ μέλους
ΠΕΤΡΟΣΧΧ
HJC Member
 
Δημοσιεύσεις: 1816
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 26, 2004 1:49 am
Τοποθεσία: ΠΑΓΚΡΑΤΙ

Δημοσίευσηαπό IKE » Παρ Νοέμ 04, 2005 2:23 pm

Άβαταρ μέλους
IKE
HJC Member
 
Δημοσιεύσεις: 3912
Εγγραφή: Δευτ Ιαν 26, 2004 6:08 pm
Τοποθεσία: 1AU

Δημοσίευσηαπό IKE » Τρί Νοέμ 29, 2005 1:50 am

Εστω και καθηστερημένα (σήμερα εμφάνισα φίλμ) ανέβασα και εγώ λίγες φωτογραφίες, ρίξτε μια ματιά:

http://www.jimnyclub.gr/gallery/%D4%C6% ... 005?page=2
Άβαταρ μέλους
IKE
HJC Member
 
Δημοσιεύσεις: 3912
Εγγραφή: Δευτ Ιαν 26, 2004 6:08 pm
Τοποθεσία: 1AU

Δημοσίευσηαπό IKE » Τρί Νοέμ 29, 2005 11:33 am

Εικόνα

:hehe:
Άβαταρ μέλους
IKE
HJC Member
 
Δημοσιεύσεις: 3912
Εγγραφή: Δευτ Ιαν 26, 2004 6:08 pm
Τοποθεσία: 1AU

Δημοσίευσηαπό ΠΕΤΡΟΣΧΧ » Τρί Δεκ 13, 2005 11:38 pm

Μεταξυ των αλλων επισκεπτων του τριημερου ηταν και μια μεγαλη παρεα απο το Jimnyclub που επελεξαν το Βουργαρελι ως ορμητηριογια να γνωρισουν τα ΤΖΟΥΜΕΡΚΑ. Με τα jimny τους εκαναν καθημερηνες εκδρομες και εμειναν με τις καλυτερες εντυπωσεις απο την φιλοξενια και τισ ομορφιες του τοπου μας. Γνωμες και φωτογραφιες για την εκδρομη στο site τους JIMNYCLUB.GR

Αυτα ειπωθηκαν απο την τοπηκη εφημεριδα του Βουργαρελιου με φωτογραφια τις ομαδας μας στην τοποθεσια Ομαλη
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
ΠΕΤΡΟΣΧΧ
HJC Member
 
Δημοσιεύσεις: 1816
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 26, 2004 1:49 am
Τοποθεσία: ΠΑΓΚΡΑΤΙ

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Εκδρομές-Εκδηλώσεις

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 10 επισκέπτες

cron