ΣΟΣ : Σοβαρο προβλημα με pull bar!

....για τα δύσκολα

Δημοσίευσηαπό Antwnis » Δευτ Σεπ 27, 2004 12:01 am

:-))))))))) ΔΕ ΠΙΝΩ ΚΑΦΕΔΕΣΣΣΣ...αν επινα κ καφεδες τωρα δε θα ημουν εδω...
θα εγκαινιαζα τα δελτια ειδησεων της νεας σεζον.... :-))))

Τι να πω? για την PERSONAL BEST??? πηγα για το πρωτο service to car.

Μου λενε, απαγορευεται να καθησετε εδω, το αφηνετε κ ελατε το μεσημερι. αντε λεω δε πειραζει τοσος κοσμος το αφηνει ας το αφησω.. ασ γινω ανθρωπος κ εγω κ οχι αρρωστος...
παω να το παρω κ ειχαν χτυπησει το φρυδι... βρε καλε μου βρε χρυσε μου εγω.. τιποτα αυτοι... μεχρι που αρχισαν να με βριζουν (και επειδη το εκανα θεμα αγριο στη SUZUKI εχω ΚΑΙ ΜΑΡΤΥΡΑ που δουλευε μαζι μου εκει διπλα, κ ηταν μαζι)
Τελικα βρηκα που το χτυπησαν, τους το δειχνω.. τους λεω ΝΑ ΤΟ ΦΤΙΑΞΕΤΕ.. λενε: θα το βαψουμε με ενα πινελακι..λεω ΟΧΙ, ειναι 5 μερων αμαξι δε με νοιαζει τι θα κανετε...
με τα πολλα και αφου εβαλα..μεσο κοινο γνωστο για να μου το βαψουνε, το παω την αλλη μερα να βγαλουν το φρυδι... και ερχεται ο 2ος ασχετος της παρεας! παει να βγαλει το φρυδι με μια κατσαβιδαρα ΝΑ και κανει 15 ζημιες στο χρωμα του αυτοκινητου αφου εβαζε κοντρα με την κατσαβιδαρα για να ξυλωσει το φρυδι... ευτυχως ακουσα τα μπαμ μπουμ της λαμαρινας μου και τον σταματησα...το εβγαλα μετα ΕΓΩ ΜΕ ΤΑ ΧΕΡΙΑ κ δεν επαθε ΤΙΠΟΤΑ (το υπολοιπο 1 κλιπ που ειχε μεινει)...
μετα με κοροιδευανε οτι πηρα αυτοκινητο στην Ελλαδα !!!!
αντε παει και αυτο..
παω την επομενη μερα να το παρω υποτιθεται βαμμενο! τους λεω : ΘΑ ΤΟ ΒΑΛΩ ΕΓΩ.. και με κοροιδευαν κ ελεγαν, ΜΗΝ ΕΡΘΕΙΣ ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΚΛΑΙΓΕΣΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΧΑΛΑΣΕΣ !!!!!
παω λοιπον να το παρω και τι βλεπω.. εκει που το ειχαν χτυπησει το ειχαν μεν βαψει ολοκληρο αλλα ειχε απορωφησει στο σημειο του χτυπηματος και δεν εγινε τιποτα!!! χαλια το εκαναν χαλια εμεινε!
Αρνηθηκα να το παρω! Αφου εβαλα δικηγορους κλπ, με εξυπηρετησε ΑΨΟΓΑ ο υπευθυνος απο τη SUZUKI Σφακιανακη o υπευθυνος , και μου εφεραν καινουριο ΒΑΜΕΝΟ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΑΚΑ φρυδι...
Μετανιωνω ομως που πληρωσα τους ΑΣΧΕΤΟΥΣ 50ευρω για το πρωτο σερβις παρα το οτι ειχα δει τη ζημια!
ΚΑΚΩΣ..επρεπε να τους την πω κ να μη πληρωσω μια...
Αστε που στα λαδια ειχαν πασαλειψει ΟΛΗ ΤΗ ΜΗΧΑΝΗ με λαδια, και ηταν και υπερπληρης το γεμισμα κατα 2 δακτυλα...
αυτο που με ανησυχει ειναι οτι μετα απο 2000 χλμ το λαδι εχει πεσει κατι συνολοκα 4 δακτυλα (2 δακτυλα πανω απο το MAX ηταν οταν οι ΑΣΧΕΤΟΙ μου εκαναν service, και τωρα ειναι 2 δακτυλα κατω απο το μαχ. Λετε να μου εκαναν ζημια ΚΑΙ εκει? και να χανω τωρα λαδια???
Το να πεις ΑΣΧΕΤΟ καποιον που ΔΕ ΣΕΒΕΤΑΙ την περιουσια σου ειναι πολυ ευγενικο για εκεινον....

Ρε παιδια ξερει κανεις κανενα ΑΞΙΠΙΣΤΟ και ΚΑΛΟ ΣΕΡΒΙΣ??? και ΔΕ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΦΗΣΩ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΔΙΠΛΑ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΛΑΜΟΓΙΟ....
αν δε χωραω εγω ΔΕ ΧΩΡΑΕΙ ΟΥΤΕ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΜΟΥ..
ετσι ειπα στην MAX (αργυρουπολη -που βαζει τους συναγερμους..δεν ηθελαν να ειμαι κοντα οταν κανουν την εγκατασταση) και πηγα και το εβαλα στην ΕΧΤΡΕΜΕ στην Αγ.Παρασκευη που εκαναν τα παιδια - ο Θανασης και ο Βαγγελης - ΤΕΛΕΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ!!!) Η μοναδικη φορα που εβλεπα να πασπατευουν το αμαξι μου και ελεγα οτι κανουν ΚΑΛΥΤΕΡΗ δουλεια απο μενα!!!! ΤΕΛΕΙΟΙ!!!!
4) το bull bar ειναι ενα ΙΝΟΧ τεραστιο ΑΠΑΙΧΤΟ, με διπλες σχαρες κατω και Π Α Ν Ε Μ Ο Ρ Φ Ο!!!!! Τ Ε Λ Ε Ι Ο!! αν το δειτε (θα βαλω φοτο σιγουρα θα με ρωτατε απο που το πηρα....) αλλα ειναι παρανομο το γα#$#(@)$#@μενο....
5) ναι εχει σχεση με την ατυχια μου :-))))
Antwnis
 
Δημοσιεύσεις: 49
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 25, 2004 1:11 pm

Δημοσίευσηαπό mitsoskitsos » Δευτ Σεπ 27, 2004 8:39 am

Άβαταρ μέλους
mitsoskitsos
HJC Member
 
Δημοσιεύσεις: 987
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 25, 2004 10:10 am
Τοποθεσία: Rafina

Δημοσίευσηαπό gc » Δευτ Σεπ 27, 2004 9:35 am

gc
 

Δημοσίευσηαπό Jimnys » Τρί Σεπ 28, 2004 1:03 am

Jimnys
 

Δημοσίευσηαπό IKE » Τρί Σεπ 28, 2004 1:11 am

Άβαταρ μέλους
IKE
HJC Member
 
Δημοσιεύσεις: 3912
Εγγραφή: Δευτ Ιαν 26, 2004 6:08 pm
Τοποθεσία: 1AU

NEO για bull bar

Δημοσίευσηαπό Antwnis » Τρί Οκτ 05, 2004 9:14 pm

loipon παιδες βρηκα μια ακρη κ μεσα απο το υπουργειο μου εγραψαν επανω στην αδεια "ΦΕΡΕΙ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ ΕΜΠΡΟΣΘΙΟ BULL BAR" εβαλαν 2 κατι σφραγιδες...τωρα πια ειμαι νομιμος δηλαδη? το bull bar εχει ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ εγκριση τυπου. ΟΧΙ ΕΛΛΗΝΙΚΗ.
Τι γινεται ξερει κανεις? να το βαλω πλεον αφοβα επανω?? αλιμονο, το λεει και η αδεια πλεον.. τι αλλο να πω???
Antwnis
 
Δημοσιεύσεις: 49
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 25, 2004 1:11 pm

Δημοσίευσηαπό joseph » Τρί Οκτ 05, 2004 11:03 pm

Τι σόϊ ευρωπαϊκή ένωση ήμαστε????

πιθανον να εισαι οκ πλέον ! :lol: :lol: :P 8) 8)
joseph
 
Δημοσιεύσεις: 2782
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 29, 2005 12:44 am
Τοποθεσία: Σαντορίνη-Πειραιάς

Δημοσίευσηαπό Jimnys » Τρί Οκτ 05, 2004 11:34 pm

Και με την άδεια του υπουργείου :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Jimnys
 

Δημοσίευσηαπό Antwnis » Τετ Οκτ 06, 2004 1:38 am

..an thelete i akri yparxei gia oloys.. apla tell me..
δε ξερω γαμωτο φοβαμαι παντως... η ασφαλεια ισχυει? αν χτυπα ξυλο χτυπησω καποιον?? λεμε! μια στο εκατομμυριο..
τι γινεται?? ειναι σαν να μην το ειχα ??? η μπλεκει ?
Antwnis
 
Δημοσιεύσεις: 49
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 25, 2004 1:11 pm

Δημοσίευσηαπό mitsoskitsos » Τετ Οκτ 06, 2004 8:28 am

γιατί δεν ρωτάς την ασφαλιστική σου?
Άβαταρ μέλους
mitsoskitsos
HJC Member
 
Δημοσιεύσεις: 987
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 25, 2004 10:10 am
Τοποθεσία: Rafina

Δημοσίευσηαπό manbak » Τετ Οκτ 06, 2004 9:26 am

Let's rockin' down
this fuckin' town.....
Άβαταρ μέλους
manbak
 
Δημοσιεύσεις: 43
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 12, 2004 2:53 am
Τοποθεσία: Αθήνα - Γκύζη

Δημοσίευσηαπό gc » Τετ Οκτ 06, 2004 9:59 am

gc
 

Δημοσίευσηαπό Turanga Leela » Τετ Οκτ 06, 2004 10:45 am

Turanga Leela
HJC Member
 
Δημοσιεύσεις: 6799
Εγγραφή: Δευτ Ιαν 26, 2004 12:37 am

Δημοσίευσηαπό joseph » Τετ Οκτ 06, 2004 2:17 pm

joseph
 
Δημοσιεύσεις: 2782
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 29, 2005 12:44 am
Τοποθεσία: Σαντορίνη-Πειραιάς

Δημοσίευσηαπό Antwnis » Τετ Οκτ 06, 2004 9:23 pm

Antwnis
 
Δημοσιεύσεις: 49
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 25, 2004 1:11 pm

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Εξοπλισμός 4x4

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 9 επισκέπτες

cron