Ομαδική παραγγελία C.B.

....για τα δύσκολα

Δημοσίευσηαπό MAD-MAX » Παρ Ιαν 06, 2006 2:39 pm

MAD-MAX
 
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: Δευτ Ιαν 17, 2005 6:22 pm
Τοποθεσία: A8HNA- ZOGRAFU

Δημοσίευσηαπό Georg » Σάβ Ιαν 07, 2006 3:07 pm

Για να λυθει το κυκλοφοριακο στην Αθηνα πρεπει για καθε ασφαλτινη διαδρομη να φτιαχτει και μια εναλλακτικη,συντομοτερη offroad!
Άβαταρ μέλους
Georg
 
Δημοσιεύσεις: 68
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 22, 2005 1:22 am

Δημοσίευσηαπό moderator » Δευτ Ιαν 09, 2006 8:03 am

Άβαταρ μέλους
moderator
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 78
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 22, 2005 3:35 pm

Δημοσίευσηαπό giorgos skliris » Δευτ Ιαν 16, 2006 11:24 am

Καταρχήν την πολύ καλημέρα μου σε όλα τα παιδιά του CLUB και σε όσους άλλους φίλους του 4Χ4 διαβάζουν αυτή την σελίδα!
Έχω ψιλοχαθεί από το Φόρουμ αλλά εδώ είμαι, σας διαβάζω, μαθαίνω τα νέα σας,και πλέον με πάρα πολλούς γνωρίζομαι και προσωπικά από τις αγορές σας στο μαγαζί μου και όχι μόνο.
Έτσι έστω και πολύ καθυστερημένα να δώσω και εγώ τις πιο θερμές μου ευχές για το 2006.Πάνω από όλα να έχουμε υγεία και πολλές-πολλές ορεινές εξορμήσεις!

Θα ήθελα να δώσω κάποιες διευκρινήσεις.Μαθαίνω ότι πολλοί από εσάς χρησιμοποιούν το όνομά μου προκειμένου να ψωνίσουν από την Cobra Center.Aυτό είναι λάθος.Είμαι εξουσιοδοτημένο κατάστημα της Cobra,αλλά εκεί σταματάμε.Μην ζητάτε από αυτούς να σας κάνουν τις ίδιες εκπτώσεις που σας κάνω εγώ.Οι όποιες φιλικές τιμές δίνονται στους φίλους του 4Χ4 αφορούν εμένα και σε καμία περίπτωση την αντιπροσωπία.Επίσης πολύ κακώς έχουν κυκλοφορήσει κάποιες τιμές σε μηχανήματα CB και αναγράφονται στο Φόρουμ.Οι τιμές αυτές αφορούσαν μια μαζική παραγγελία που θα γινόταν από το Club που όμως δεν έγινε ποτέ.Τώρα το αν σας κάνω ούτως ή άλλως αυτές τις τιμές είναι άλλο θέμα!Μην πάτε όμως και ζητάτε αυτές τις τιμές από την COBRA..
Επίσης οι περισσότεροι από εσάς που έχουν περάσει από εδώ θα γνωρίζουν ότι είμαι πάντα πρόθυμος να διαθέσω και δύο ώρες προκειμένου να λύσω όλες τις απορίες σας σχετικά με την ασύρματη επικοινωνία γενικώς και με το CB ειδικότερα.Μην περιμένετε να κάτσει κάποιος από την αντιπροσωπία να ασχοληθεί τόση ώρα για ένα CB εκτός αν είστε πολύ τυχεροί και βρεθεί κάποιος πωλητής τους ελεύθερος ,πράγμα πολύ δύσκολο!

Αυτά τα ολίγα όσον αφορά αυτό το θέμα.Προσωπικά θεωρώ το Jimny Club πρωτοπόρο στις λέσχες 4Χ4.Με την υπερ-δραστηριότητα που έχει δείξει όλο τον καιρό που υπάρχει,σαφώς έχει κινήσει τα νερά του αυτοκινήτου και του 4Χ4 ειδικότερα.Θα σας δώσω μια εικόνα που δεν ξέρω αν την γνωρίζετε αλλά ως μαγαζί που πουλάει CB και PMR την βλέπω καθημερινά.Συνεχώς τελευταία μου έρχονται νέες ανεξάρτητες παρέες 4Χ4 από Αθήνα.Και όχι μόνο.Εχω και πάρα πολλούς πελάτες από επαρχία.Και εκεί ξεφυτρώνουν συνεχώς νέες παρέες και λέσχες.Μία άνθηση στο 4Χ4.Προσωπικά θεωρώ πως όλα αυτά ξεκίνησαν κατά πρώτιστο λόγο από το Jimny Club.Γιαυτό σαφώς αξίζουν συγχαρητήρια στα παιδιά που ξεκίνησαν και διευθύνουν την λέσχη καθώς και σε όσους συμμετέχουν σε αυτήν.Είναι μια αξιοθαύμαστη προσπάθεια που αξίζει και ήδη μιμείται από πολλούς.
Άβαταρ μέλους
giorgos skliris
 
Δημοσιεύσεις: 41
Εγγραφή: Παρ Οκτ 01, 2004 5:54 pm
Τοποθεσία: κωνσταντινουπολεως 65 υμηττος 9750400-9737333

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Εξοπλισμός 4x4

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 10 επισκέπτες

cron