Το δικό μου Jimny

Συγκεντρωμένες μετατροπές σε αυτοκίνητα μελών

Re: Το δικό μου Jimny

Δημοσίευσηαπό 118 » Σάβ Μάιος 30, 2015 10:49 am

Βασίλη, συγνώμη που δεν απάντησα άμεσα αλλά σ’ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια :D .
Τώρα όσο αναφορά τα Θηρία Jeep – Hammer, έγραψα από την αρχή της παρουσίασης του project πως όταν αποφάσισα να διαμορφώσω το δικό μου 4χ4 βασικό ήταν να έχει μικρό προφίλ. Δεν ξεχνώ ότι οι θα πρέπει να περνά συχνά μέσα από στενούς χωματόδρομους (θα ξέρεις καλύτερα μια που ζεις σε νησί) όπου είναι πιθανό να μην χωρούν δύο μεγάλα αυτοκίνητα. Προσωπικά όταν το 1995 πήγαμε στη Βοσνία, μαζί με την αμερικανική αποστολή, τα US Hammer ήταν η πρώτη φορά που κινήθηκαν σε «βαλκανικούς» δρόμους και πίστεψέ με ήταν πολύ πιθανό να συναντήσεις γκρεμισμένο αυτοκίνητο από μανούβρα επειδή βρέθηκαν δύο τέτοια απέναντι σε στενό λασπωμένο δρόμο.
___ και τα άρματα κολλάνε
Άβαταρ μέλους
118
 
Δημοσιεύσεις: 133
Εγγραφή: Παρ Ιαν 21, 2011 8:22 pm
Τοποθεσία: Χαλκιδική

Re: Το δικό μου Jimny

Δημοσίευσηαπό dimosgia » Παρ Ιαν 22, 2016 3:42 pm

Γειά χαρά σε όλη την παρέα.... Μήπως γνωρίζει κάποιος γιατί δεν μπορούμε να δούμε τις φώτο στο αρχικό post; Πως θα μπορέσουμε να τις δούμε; Ευχαριστώ εκ των προτέρων και εύχομαι καλή χρονιά σε όλους...
dimosgia
 
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 25, 2015 10:46 pm

Re: Το δικό μου Jimny

Δημοσίευσηαπό IKE » Σάβ Ιαν 23, 2016 5:45 pm

Οι φωτογραφίες στο αρχικό ποστ ήταν ανεβασμένες στο imageshack και προφανώς έπεσαν. Δεν είναι και η πιο αξιόπιστη υπηρεσία.

Ελπίζω ο 118 να τις έχει και να τις ανεβάσει πάλι κάπου αλλού.
Άβαταρ μέλους
IKE
HJC Member
 
Δημοσιεύσεις: 3912
Εγγραφή: Δευτ Ιαν 26, 2004 6:08 pm
Τοποθεσία: 1AU

Re: Το δικό μου Jimny

Δημοσίευσηαπό dimosgia » Σάβ Ιαν 23, 2016 6:38 pm

dimosgia
 
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 25, 2015 10:46 pm

Re: Το δικό μου Jimny

Δημοσίευσηαπό IKE » Σάβ Ιαν 23, 2016 7:16 pm

Μη ρωτας τι μπορεί να κάνει το φόρουμ για εσένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για το φόρουμ :P
Άβαταρ μέλους
IKE
HJC Member
 
Δημοσιεύσεις: 3912
Εγγραφή: Δευτ Ιαν 26, 2004 6:08 pm
Τοποθεσία: 1AU

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Projects

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 10 επισκέπτες