Παρελειπόμενα από την εκδρομή στην Οίτη 16/2/2014

Χώρος αναψυχής , ανέκδοτα παροιμίες κτλ όλα εδώ.

Δημοσίευσηαπό Turanga Leela » Παρ Φεβ 21, 2014 2:56 pm

pavlos έγραψε:Νομίζω ότι θα ακολουθήσει πρωτοφανής για εμάς, καταιγισμός οπτικοακουστικού υλικού.

Σε ποιά εκδρομή πήγες ? :whistle:
Υπογραφή
Turanga Leela
HJC Member

Δημοσίευσηαπό pavlos » Παρ Φεβ 21, 2014 8:32 pm

Duck soup έγραψε:
pavlos έγραψε:Νομίζω ότι θα ακολουθήσει πρωτοφανής για εμάς, καταιγισμός οπτικοακουστικού υλικού.

Σε ποιά εκδρομή πήγες ? :whistle:

Κατ'αρχάς η πρώτη λέξη που έγραψα είναι το "Νομίζω" δηλ. έχω την υποψία κλπ. κλπ. βλέπωντας τα δεδομένα που ήταν σε εξέλιξη (στην εκδρομή).

Κατά δεύτερον είσαι/είναι βιαστική η αποψή σου, διότι ο Εκδρομάρχης πήγε στο εξωτερικό την επόμενη ημέρα της εκδρομής, με συνέπεια να μην έχει συγκεντρώσει και δημοσιεύσει εγκαίρως, το διαθέσιμο υλικό.

Αμα δείξεις λίγη υπομονή, ελπίζω ότι έμπρακτα θα πάρεις την απάντησή σου, όπως και εμείς όλοι που περιμένουμε.

Ειλικρινά πάντως, δεν είχα παρατηρήσει σε άλλη εκδρομή μας, τόσο πολλές φωτογραφικές μηχανές, σε χρήση.

Μακάρι να δικαιωθώ........
Άβαταρ μέλους
pavlos
El Presidente

Δημοσίευσηαπό Turanga Leela » Παρ Φεβ 21, 2014 8:58 pm

pavlos έγραψε:Κατ'αρχάς η πρώτη λέξη που έγραψα είναι το "Νομίζω" δηλ. έχω την υποψία κλπ. κλπ. βλέπωντας τα δεδομένα που ήταν σε εξέλιξη (στην εκδρομή).
Εχω την βεβαιότητα πως είναι το αντίθετο από πρωτοφανή για εμάς καταιγισμό οπτικοακουστικού υλικού.

pavlos έγραψε:Κατά δεύτερον είσαι/είναι βιαστική η αποψή σου, διότι ο Εκδρομάρχης πήγε στο εξωτερικό την επόμενη ημέρα της εκδρομής, με συνέπεια να μην έχει συγκεντρώσει και δημοσιεύσει εγκαίρως, το διαθέσιμο υλικό.
Με τον αρχηγό της εκδρομής μίλησα χτές και είναι όντως εξωτερικό αλλά ήταν άλλα 10 αυτοκίνητα εκεί και ο αρχηγός της εκδρομής δεν συγκεντρώνει υλικό. Ο καθένας αν έχει το βάζει.

pavlos έγραψε:Αμα δείξεις λίγη υπομονή, ελπίζω ότι έμπρακτα θα πάρεις την απάντησή σου, όπως και εμείς όλοι που περιμένουμε.
Το ποστ μου δεν αφορά τις φοτο αλλά το ποστ σου. :online2lo: Τις φοτο τις περιμένω όποτε και να έρθουν

pavlos έγραψε:Ειλικρινά πάντως, δεν είχα παρατηρήσει σε άλλη εκδρομή μας, τόσο πολλές φωτογραφικές μηχανές, σε χρήση.
Θα βάλεις καμια φοτό να δούμε ή θα πρέπει να πάω Οίτη και είμαι με ίωση?

pavlos έγραψε: Μακάρι να δικαιωθώ........
Ναι ο αγώνας τώρα δικαιώνεται ! :joy:

ΥΓ Καλαμπούρι κάνουμε μην τσιμπάς :jumpy: :tongue:
Υπογραφή
Turanga Leela
HJC Member

Δημοσίευσηαπό pavlos » Παρ Φεβ 21, 2014 10:38 pm

Duck soup έγραψε:
pavlos έγραψε:Κατ'αρχάς .......
..........
.......
ΥΓ Καλαμπούρι κάνουμε μην τσιμπάς :jumpy: :tongue:

Χαρά στο κουράγιο σου και την υπομονή σου, για τόσες απαντήσεις στις απαντήσεις....!!

Υγ. Όταν το αστείο είναι καλοπροαίρετο....είναι και καλοδεχούμενο

Υγ. Περαστικά σου........ααααψού
Άβαταρ μέλους
pavlos
El Presidente

Δημοσίευσηαπό Turanga Leela » Παρ Φεβ 21, 2014 10:47 pm

pavlos έγραψε:Χαρά στο κουράγιο σου και την υπομονή σου

Μα το δικό σου ποστ πρέπει να σου πήρε να το γράψεις 30 λεπτά λόγω της υπερβολικής ταχύτητας με την οποία πληκτρολογείς, να μην αφιέρωνα και εγώ 3 λεπτά για να σου απαντήσω?... θα ήταν ασέβεια προς την υπερπροσπάθεια σου..... :P

kermit έγραψε:Εικόνα

Amen!

Άφησε κανέναν άλλον/η να πάει μπροστά ο Γιώργος ή το έφαγε όλο μόνος του?

.
.
.
.
.
Υπογραφή
Turanga Leela
HJC Member

Δημοσίευσηαπό pavlos » Σάβ Φεβ 22, 2014 6:15 am

Duck soup έγραψε:

Μα το δικό σου ποστ πρέπει να σου πήρε να το γράψεις 30 λεπτά λόγω της υπερβολικής ταχύτητας με την οποία πληκτρολογείς, να μην αφιέρωνα και εγώ 3 λεπτά για να σου απαντήσω?... θα ήταν ασέβεια προς την υπερπροσπάθεια σου..... :P

....Υπεροψίες........(άσκοπες).
Άβαταρ μέλους
pavlos
El Presidente

Δημοσίευσηαπό Turanga Leela » Σάβ Φεβ 22, 2014 7:13 am

pavlos έγραψε:
Duck soup έγραψε:

....Υπεροψίες........(άσκοπες).

Ε ναι η ταχύτητα πληκτρολόγησης είναι σίγουρα ένα θέμα που χρησιμοποιείτε συχνά και έχει φοβερή σημασία για να εδραιώσει κάποιος την ανώτερη θέση του :evil_laugh: ...... :slap:
:lol:

ΥΓ. Δεν κανονίζετε για κανένα καφέ να έρθω να σε κολλήσω ίωση μήπως και σταματήσεις να τσιμπάς? :thumbsdown:
Υπογραφή
Turanga Leela
HJC Member

Δημοσίευσηαπό pavlos » Σάβ Φεβ 22, 2014 12:01 pm

Duck soup έγραψε:
pavlos έγραψε:
Duck soup έγραψε:
pavlos έγραψε:

.....

....

Επειδή πάντα θέλεις να έχεις τον τελευταίο λόγο,το θεωρώ άσκοπο απο εδώ και πέρα, μιας και θα γίνει ατέρμονο........Επι πλέον τσίμπησες και ίωση.....

Υγ.Το τραπέζι πότε θα μας κάνεις..!!!!..Με τον καφέ θέλεις να την βγάλεις εύκολα..????

Υγ.2....Μην τσιμπάςςςςςςς....
Άβαταρ μέλους
pavlos
El Presidente

Δημοσίευσηαπό Turanga Leela » Σάβ Φεβ 22, 2014 4:21 pm

pavlos έγραψε:
...,το θεωρώ άσκοπο απο εδώ και πέρα,..

Δυστυχώς παρεξηγηθηκες όπως φαίνεται και δεν κινούνται τα ποστ σου στο ίδιο μήκος κύματος με τα δικά μου. Σε άλλες περιπτώσεις όταν μιλάμε από κοντά και σε παρέα πειραζομαστε το ίδιο ή περισσότερο και δεν παρεξηγιέσαι, μάλλον πιστεύεις όπως και πολλοί άλλοι πως επειδή κάτι γράφεται σε ένα φόρουμ και το βλέπουν και "ξένοι" θα έπρεπε να προσέχουμε μην αλλάξει η ιντερνετική περσόνα μας με ένα πείραγμα....

Δεν αναφέρομαι ειδικά σε εσένα αλλά σε όλους όσους νομίζουν πως επειδή κάτι γράφτηκε στο ίντερνετ είναι ισάξιας σημασίας και αθάνατο όπως μια εγκυκλοπαιδεια και τους προτρέπω να είναι το ίδιο χαλαροί όπως είναι συνηθως και στην πραγματική ζωή. Έχουν φτιαχτεί πολλά threads πχ για εμένα σε άλλα φόρουμ με δεκάδες ποστ και χωρίς καμία συμμετοχή μου. Ένα δύο από αυτά τα φόρουμ έχουν κλείσει και απ ότι έχει μείνει νομίζεις πως κανείς ενδιαφέρεται για το τι είχε γίνει πριν 10 χρόνια ? Ή ότι μια συζήτηση χωρίς live αντίλογο κουβαλάει κανένα σημαντικό ειδικό βάρος?

Τεσπα... πάω να φτιάξω χαμομήλι και μετά να βάψω τα νύχια μου :chick:
.
.
..............................................................................
:spell:
.
.
Υπογραφή
Turanga Leela
HJC Member

Επιστροφή στο Παιδική χαρά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες