Ερωτηση σχετικα με τα pm του foroum

Χώρος αναψυχής , ανέκδοτα παροιμίες κτλ όλα εδώ.

Ερωτηση σχετικα με τα pm του foroum

Δημοσίευσηαπό papadopoylos » Παρ Φεβ 06, 2009 9:53 pm

παρακαλω καταρχην αν το ποστ μου δεν πρεπει να βρισκεται σε αυτη την κατηγορια να διαγραφει.

θα ηθελα να ξερω αν εχω το δικαιωμα να στειλω pm.

καθε προσπαθεια που κανω λαμβανω το εξης μηνυμα

" Συγνώμη αλλά ο Διαχειριστής σας έχει αποκλείσει από την δυνατότητα αποστολής προσωπικών μηνυμάτων

"

ενω ειμαι συνδεμενος

επισης σασ αναφερω οτι στην προσπαθεια μου να επικοινωνησω μεσω email για το παραπανω θεμα στο mods((@))jimnyclub.gr
λαμβανω το εξης

"Παρουσιάστηκε ένα πρόβλημα!
Τα στοιχεία παραλήπτη δεν πρέπει να είναι σωστά. Ελέγξετέ τα και προσπαθήστε ξανά."


ισως να παρουσιαζεται λογω δικου μου σφαλματος, απλα το αναφερω για την καλυτερη λειτουργια του συλλογου


φιλικους χαιρετισμους
papadopoylos
 
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: Τετ Ιαν 14, 2009 8:55 pm

Δημοσίευσηαπό administrator » Παρ Φεβ 06, 2009 10:39 pm

viewtopic.php?p=49794#49794

Προσωπικά μηνύματα

Τα Πμ στο φόρουμ μας ειναι ανοικτά ΜΟΝΟΝ για τα Μέλη της Λέσχης καθώς είχαμε μια σειρά ηλεκτρονικών επιθέσεων μέσω των ΠΜ και ο μόνος τρόπος για να μην ξανασυμβεί κάτι παρόμοιο είναι να γνωρίζουμε αυτούς που έχουν αυτή την δυνατότητα. Εάν πιστεύεται ότι χρειάζεται να έχετε αυτή την δυαντότητα στείλτε μύνημα στους μοδερατορ στο εμαιλ mods((@))jimnyclub.gr εξηγώντας τους λόγους που θα πρέπει να γίνει εξαίρεση για εσάς .

Το φόρουμ δεν μπορεί να είναι πεδίο συζήτησης για τα ακόλουθα θέματα:

- Αποφάσεις ΔΣ
- Αποφάσεις διαχειριστών/Συντονιστών του φόρουμ
- Θέματα οικονομικής διαχείρησης
- Θέματα προγραμματισμού και οργάνωσης δραστηριωτήτων του συλλόγου (πχ εκδρομών)
- Θέματα διοίκησης και οργάνωσης του συλλόγου.

Αν κάποιο μέλος του φόρουμ επιθυμεί να κάνει κάποια παρατήρηση - πρόταση σχετικά με τα παραπάνω θέματα μπορεί να αποστείλλει επιστολή με ολοκληρωμένες προτάσεις μέσω email στη διεύθυνση του συλλόγου mods((@))jimnyclub.gr




Για να στείλετε εμαιλ αφαιρέστε τις αγκύλες από το mods@jimnyclub.gr , μπαίνουν αυτόματα για να μην μπορούν να χρησιμοποιηθούν από ρομποτ-σπαμ .
Άβαταρ μέλους
administrator
 
Δημοσιεύσεις: 164
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 25, 2004 9:53 am


Επιστροφή στο Παιδική χαρά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 63 επισκέπτες