Αναζήτηση Jimny

Ό,τι σας πιάνει τον χώρο και δεν το θέλετε....και ό,τι ψάχνετε ή βρήκατε....εδώ.

Αναζήτηση Jimny

Δημοσίευσηαπό Dimitris.l » Σάβ Μαρ 12, 2016 12:31 am

Ζητείται jimny Cabrio χρονολογίας 2007-2008, μέχρι 85.000χλμ.
Δημήτρης.
Dimitris.l
 
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Παρ Μαρ 11, 2016 11:52 pm

Re: Αναζήτηση Jimny

Δημοσίευσηαπό Αρίστος » Σάβ Μαρ 12, 2016 10:32 am

Ενημερωτικα ενας φιλος τυχαινει και πουλαει ενα jimny αλλα ειναι κλειστο ανθρακη χρωματος αντιστοιχης χρονολογιας με αυτα που ψαχνεις αν σε ενδιαφερει θα σας φερω σε επαφη.
Άβαταρ μέλους
Αρίστος
HJC Member
 
Δημοσιεύσεις: 1630
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 07, 2006 7:08 pm
Τοποθεσία: Αθήνα Αγ.Αναργυροι

Re: Αναζήτηση Jimny

Δημοσίευσηαπό Manolis Matentzoglou » Κυρ Απρ 10, 2016 4:34 pm

Καλησπέρα άγνωστε φίλε.Αν σε ενδιαφέρει πρόκειται να πουλήσω το δικό μου Jimny Cabrio,στα μέσα του Μαιου,και λέω τότε γιατί είμαι εκτός Ελλάδας.Είναι 6ος του 2006,Face Lift,82.000 χιλιόμετρα,κόκκινο,αρίστη φυσικά κατάσταση,δεν είναι από ενοικιάσεις,έχει λάστιχα 50/50,κουκούλα σαν καινούρια λευκή,προβολείς ομίχλης,GPS που αν θέλεις παραμένει στο αυτοκίνητο,συναγερμό,A/C,ABS,ταπετσαρίες καθίσματα σαν καινούρια,5 ζαντολάστιχα,κοτσαδόρο με χαρτιά,ατρακάριστο,και ίσως άλλα που ξεχνώ.Είναι σε κλειστό γκαράζ,και δεν είναι ταλαιπωρημένο καθόλου και όλα τα service σε επίσημη αντιπροσωπεία.Πληρωμένα όλα τέλη κτλ.Φυσικά αν το αποφασίσεις γίνεται έλεγχος όπου θέλεις.Αν σε ενδιαφέρει στείλε μου μήνυμα εδώ για να επικοινωνήσουμε αν φυσικά δεν έχεις βρει άλλο.
Φιλικά
Μανώλης-Αθήνα
Manolis Matentzoglou
 
Δημοσιεύσεις: 42
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 27, 2011 9:32 pm
Τοποθεσία: ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ

Re: Αναζήτηση Jimny

Δημοσίευσηαπό Dimitris.l » Σάβ Απρ 16, 2016 8:36 pm

Καλησπέρα φίλε μου, θα με ενδιέφερε η περίπτωση.Δηλαδή θα μπορέσω να το δω από κοντά μέσα Μα'ί'ου;
Αν μπορέσεις στείλε μου την τιμή και αν έχεις φωτογραφίες στο email μου: dlygkos@yahoo.gr
Σ'ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Dimitris.l
 
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Παρ Μαρ 11, 2016 11:52 pm

Re: Αναζήτηση Jimny

Δημοσίευσηαπό Manolis Matentzoglou » Κυρ Απρ 17, 2016 9:12 am

Σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σου.Δώσε μου μια με 2 μέρες περιθώριο για να σου στείλω φωτό γιατί όσο περίεργο και αν σου ακούγεται είμαι για επαγγελματικό ταξίδι στην Ιαπωνία και μάλιστα εκεί που έχει γίνει ο σεισμός.Τυχερός με λίγα λόγια.Το Αυτοκίνητο φυσικά και θα το δεις και πριν τις 15 Μαιου.Στο μειλ που θα σου στείλω με φωτογραφίες θα σου πω και την τιμή.Εν τω μεταξύ ρίξε και καμιά ματιά γύρω γύρω για να έχεις μέτρο σύγκρισης.Και φυσικά ελπίζω να μην είσαι μαντράς γιατί τσάμπα χάνουμε τον χρόνο μας.

Φιλικά Μανώλης
Manolis Matentzoglou
 
Δημοσιεύσεις: 42
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 27, 2011 9:32 pm
Τοποθεσία: ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ


Επιστροφή στο Αγορές-Πωλήσεις

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Bing [Bot] και 26 επισκέπτες

cron