ΠΑΡΕΛΑΣΠΗ ΤΗΝ 28η

Θέλετε παρέα για εκείνη τη βόλτα στο Μαραθώνα ή ακόμα και στα Βαρδούσια; ...θέλετε καφέ ; ......εδώ θα βρείτε την παρέα !!

ΠΑΡΕΛΑΣΠΗ ΤΗΝ 28η

Δημοσίευσηαπό ΜΑΝΩΛΗΣ » Τρί Οκτ 26, 2004 3:59 pm

ΜΑΝΩΛΗΣ
 

Δημοσίευσηαπό coupe333 » Τρί Οκτ 26, 2004 6:34 pm

Ego pandos ime mesa!!!!.. opou ke na ine!!!... ella giati den boro na ta vlepo kathara ta kenouria mou lastixa!!!!!
coupe333
 

Δημοσίευσηαπό GiwrgosTH » Τρί Οκτ 26, 2004 8:42 pm

Καλή ιδέα!
Μια Πάρνηθα την πήγαινα, έτσι στο χαλαρό...
Λέγοντας χαλαρό κατά τις 10 ξεκίνημα από τελεφερίκ, χαλαρά πάντα μέχρι Σκούρτα με στάση στην Αγ. Παρασκευή για καφεδάκι, φαγητό και επιστροφή από Χασιά να πάρουμε και ψωμί :wink:
GiwrgosTH
 

Δημοσίευσηαπό joseph » Τετ Οκτ 27, 2004 6:38 am

joseph
 
Δημοσιεύσεις: 2782
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 29, 2005 12:44 am
Τοποθεσία: Σαντορίνη-Πειραιάς

Δημοσίευσηαπό Yiannis » Τετ Οκτ 27, 2004 10:12 am

Yiannis
 
Δημοσιεύσεις: 141
Εγγραφή: Παρ Μαρ 26, 2004 4:16 pm
Τοποθεσία: HΛΙΟΥΠΟΛΗ

Δημοσίευσηαπό coupe333 » Τετ Οκτ 27, 2004 2:47 pm

coupe333
 

Δημοσίευσηαπό sirros » Τετ Οκτ 27, 2004 3:11 pm

Κατά πάσα πιθανότητα μέσα , έλα να οργανωνόμαστε αν είναι . φτιάξτε κατάλογο
sirros
 

Δημοσίευσηαπό coupe333 » Τετ Οκτ 27, 2004 3:15 pm

Lipon... ego ime mesa ara...ke o Manolis afou to protine fandazome...


ΜΑΝΩΛΗΣ
coupe333
coupe333
 

Δημοσίευσηαπό ΜΑΝΩΛΗΣ » Τετ Οκτ 27, 2004 3:58 pm

Σωστα φαντάζεσαι... :D Ισχύει το 10 στο παρκινκ του τελεφερίκ ?

παιδικη χαρα λογικα θα εχει στο βούντημα ,αφου τις 2 προηγουμενες μερες στην Παρνηθα εβρεξε κανονικοτατα.
ΜΑΝΩΛΗΣ
 

Δημοσίευσηαπό Yiannis » Τετ Οκτ 27, 2004 5:30 pm

Yiannis
 
Δημοσιεύσεις: 141
Εγγραφή: Παρ Μαρ 26, 2004 4:16 pm
Τοποθεσία: HΛΙΟΥΠΟΛΗ

Δημοσίευσηαπό ΜΑΝΩΛΗΣ » Τετ Οκτ 27, 2004 5:40 pm

[/quote]
Mεσα!! Μανωλη σου στελνω με π.μ. το κινητο μου γιατι δεν θα ξαναμπω μεσα.. Λεω καλυτερα 11 να προλαβουν και οι ξενυχτηδες!!
Τι διαδρομη υποψην δεν την ξερω.[/quote]

OK για 11. Η διαδρομη υπάρχει (??) κάπου στο κεφάλι μου .... :roll:
ΜΑΝΩΛΗΣ
 

Δημοσίευσηαπό GiwrgosTH » Τετ Οκτ 27, 2004 5:57 pm

Ok για τις 11, κατά 95% θα είμαι εκεί!
Όσο αφορά τη διαδρομή είχα στο μυαλό μου την εξής:
Τελεφερίκ-Αγ. Τριάδα-Aγ. Παρασκευή (στάση για φραπέ) -Βούτημα ή Πάτημα ανάλογα με τα κέφια-Σκούρτα ή Αγ. Θωμάς, πάλι ανάλογα με τα κέφια.
Φυσικά όλα υπό συζήτηση και όλα στην πορεία :wink:
Θα τα πούμε το πρωί ελπίζω!
GiwrgosTH
 

Δημοσίευσηαπό coupe333 » Τετ Οκτ 27, 2004 6:32 pm

OK!!!... 11 ke ego mesa!!! ...
coupe333
 

Δημοσίευσηαπό ΜΑΝΩΛΗΣ » Πέμ Οκτ 28, 2004 6:19 pm

Ξεκινήσαμε 11και κατι : ΜΑΝΩΛΗΣ - ΝΙΚΟΛΑΣ - KADIM - GIWRGOS TH - YIANNIS - COUPE333 . Ανεβηκαμε στο βουνο και πηραμε τον χωματοδρομο για Βουντημα. Δυστυχως η βροχη ειχε πεσει μονο στο λεκανοπεδιο απο οτι φανηκε. Παιξαμε στο πλατομα με τα ανεβα-κατεβα και συνεχισαμε απο το σπαστηρι με τις φυτευτες κοτρονες μεχρι το Βουντημα. Στο δρομο συναντησαμε και τους αδελφους maverik που εκαναν την διαδρομη αναποδα. Πηραμε τον δρομο για Χασια ,και εκει εσκασε τηλ απο Κεχαιδη που προτεινε Καπανδριτι. Ετσι , αναστροφη και δρομο για Αυλωνα. Αφου καναμε την καθιερομενη σταση στην παιδικη χαρα (νταμαρακι) , φτασαμε Αυλωνα ,και ψαχνοντας κατι να μασησουμε ,εσκασε και ο Κεχα. Με σαντουιτς τσιπς κτλ απο το περιπτερο φυγαμε για Καπανδριτι. Πολυ καλο το δρομολογιο ,δεν το ειχα κανει ποτε ,αλλα και εδω λιγη η λασπη. Ετσι φτασαμε στην διασταυρωση με την λεωφορο αεριου.Ο Giwrgos TH μας χαιρετησε και οι υπολοιποι στριψαμε. Κοντα και παμε. Μεγαλη κατηφορα και μετα... ρυακι μεσα στον λιγο δρομο που ειχε μεινει. Ειπαμε να μη το ρισκαρουμε αφου η πλαγια παραμονευε και η ωρα ηταν 5, και ετσι αναστροφη και ανηφορα . γκλιν γκλιν τα ελατηρια , λιγο σπινιαρισμα απο τον Νικολα και ολοι πανω. Βγηκαμε Κρυονερι 5.30. Εγω με τον Νικολα την καναμε , και οι υπολοιποι συνεχισαν για Λ. αεριου με προορισμο παιδικη χαρα Δροσοπηγης. Αρα θα μας πουν και τη συνεχεια ......
ΜΑΝΩΛΗΣ
 

Δημοσίευσηαπό George Kehaidis » Πέμ Οκτ 28, 2004 7:22 pm

Παιδιά εγώ θα μιλήσω μετά από όλους...για να μην μου τη λέτε ότι μιλάω πολύ :D :D :D :D :D :D :D
George Kehaidis
 

Επόμενο

Επιστροφή στο Ζητείται παρέα για βόλτα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 41 επισκέπτες