Πεμπτη 15/10 βραδυνη βολτα 4Χ4

Θέλετε παρέα για εκείνη τη βόλτα στο Μαραθώνα ή ακόμα και στα Βαρδούσια; ...θέλετε καφέ ; ......εδώ θα βρείτε την παρέα !!

Δημοσίευσηαπό JEO » Πέμ Οκτ 15, 2009 8:00 pm

ΚΑΛΑ ΡΕ.... ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΕΣΤΕ!!!!!! εφαγα 1 ωρα μποτιλιαρισμα για να ειμαι στην ωρα μου και εσεις το ακυρωνετε 45 λεπτα πριν? Τι πραγματα ειναι αυτα?

Απο την στιγμη που λες ρεντεβου 20:00 η ωρα εκει, θα εισαι εκει.
Αν μας διαβαζε καποιος που ηθελε να μας γνωρισει απο κοντα τι θα του λεγατε του ανθρωπου. Αυτη την εικονα θελετε να περνατε?


Ντροπη και παλι ντροπη. Εχω βαρεθει να βλεπω ανευθηνους γυρω μου, βαρεθηκα και σιχαθηκα.



Υ.Γ.Και δικαιολογιες δεν θα δεχθω απο κανεναν.
Keep thinking......
Άβαταρ μέλους
JEO
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 3441
Εγγραφή: Τετ Μάιος 04, 2005 6:45 pm
Τοποθεσία: Χαμένη Ατλαντίδα.

Δημοσίευσηαπό Αρίστος » Πέμ Οκτ 15, 2009 8:45 pm

Δίκιο εχεις jeo και εγω μια ωρα πριν τιν συνάντιση το εμα8α και ειπα να το γράψω τουλάχιστον ....για να μην προλάβει να πάει καποιος.
Άβαταρ μέλους
Αρίστος
HJC Member
 
Δημοσιεύσεις: 1630
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 07, 2006 7:08 pm
Τοποθεσία: Αθήνα Αγ.Αναργυροι

Δημοσίευσηαπό Turanga Leela » Παρ Οκτ 16, 2009 12:28 am

την τελευταία στιγμή ακυρώθηκε και απλώς δε πρόλαβες να δεις που το γράψαμε. συμβαίνουν αυτά ,τι να κάνουμε δηλαδή να σου στείλουμε και καπνούς ινδιάνικους? Λες και ξέραμε ότι θα ερχόσουνα ?
γράψε ένα πμακι .ένα ποστάκι , πες οτι θα έρθεις !

οι βόλτες δεν είναι οργανωμένες εκδρομές και στην τελική αν είμαστε μόνο 1 ή 2 άτομα -και όσοι θελουν να ερθουν δεν εχουν γραψει όλοι -πως να μυρίσουμε τα νύχια μας για το ποιός θέλει ή δε θελει να ερθει. για αυτο υπάρχει το φόρουμ στην τελική. εμείς δε προλάβαμε ο καθένας για τους δικούς τους λόγους να γράψουμε όλοι - αν αυτό το θεωρείς ανευθυνότητα δικαίωμά σου. :wink:
Turanga Leela
HJC Member
 
Δημοσιεύσεις: 6799
Εγγραφή: Δευτ Ιαν 26, 2004 12:37 am

Δημοσίευσηαπό JEO » Παρ Οκτ 16, 2009 8:11 am

Οποιος λογικος ανθρωπος και να το δει, ανευθηνοτητα ειναι Πανο. Δεν χρειαζεται να δηλωσω συμετοχη για μια απλη βολτα, δεν ειναι εκδρομη. Οποιος το δει και θελει, ερχεται. Σιγα μην το δηλωσω και στην εφημεριδα της κυβερνησεως.
Μα να ακυρωθει 45 λεπτα πριν? Δεδομενου οτι πολλοι απο εμας μενουν μακρια και ξεκινανε νωρις. Αφησα τη γυναικα μου μονη της με 2 παιδια πισω για να ερθω και τελικα χωρις λογο.
Εγω παντα κοιταω μια ωρα πριν την βολτα-εκδρομη μηπως και χρειαστει καποιος κατι η' αν το οτι το ακυρωσανε ολοι μαζι....


Τεσπα. Καντε οτι θελετε. Καλη βολτα να εχετε σημερα. (Αν τα καταφερετε να συγκεντρωθειτε). :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Keep thinking......
Άβαταρ μέλους
JEO
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 3441
Εγγραφή: Τετ Μάιος 04, 2005 6:45 pm
Τοποθεσία: Χαμένη Ατλαντίδα.

Δημοσίευσηαπό Αρίστος » Παρ Οκτ 16, 2009 8:29 am

Καλημέρα !!! σήμερα ειναι μια υπέροχη μέρα .....οπότε ας οργανω8ούμε για μια απίστευτα λασπόδη βραδινη !!!! :D :D
Άβαταρ μέλους
Αρίστος
HJC Member
 
Δημοσιεύσεις: 1630
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 07, 2006 7:08 pm
Τοποθεσία: Αθήνα Αγ.Αναργυροι

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Ζητείται παρέα για βόλτα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 48 επισκέπτες