παλι μονος μου;

Θέλετε παρέα για εκείνη τη βόλτα στο Μαραθώνα ή ακόμα και στα Βαρδούσια; ...θέλετε καφέ ; ......εδώ θα βρείτε την παρέα !!

παλι μονος μου;

Δημοσίευσηαπό captain » Τετ Μαρ 01, 2006 8:19 pm

τελικα μονος μου πηγα την κυριακη,και "ωραια" που περασα!!! :rant2: κολημενος μεσα σε ενα ρυακι και παλευοντας πανω απο μια ωρα να ξεκολησω. :help: αφου περπατησα 2χιλ. βρηκα εναν αγιο ανθρωπο με ενα vitara απο τη λεσχη του περιστεριου και με τραβηξε(ΝΑ'ΝΑΙ ΚΑΛΑ!!!!!)θα σας παραθετα και φωτο αν ηξερα πως γινεται :oops: στο θεμα μας.ψηνεται κανενας για βολτα την κυριακη,η παλι μονος μου θα παω;
***captain***
captain
 
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 19, 2006 10:38 pm

Δημοσίευσηαπό joseph » Τετ Μαρ 01, 2006 8:54 pm

Την Κυριακή γιατι δεν ήρθες παρέα στον Παρνασσό ?

Εσύ φταίς μου φένεται και ψάχνεις δικαιολογείες φίλτατε !!!!

Απο εδω και πέρα,(επιδή και εγω την εχω "πατήσει" όπως και εσύ), ΜΟΝΟ με παρέα στο βουνό,για πολλούς λόγους και όχι μόνο για την περίπτωση κολλήματος !!!!!
joseph
 
Δημοσιεύσεις: 2782
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 29, 2005 12:44 am
Τοποθεσία: Σαντορίνη-Πειραιάς

Δημοσίευσηαπό Kanelj » Πέμ Μαρ 02, 2006 12:06 am

Επειδη λογικα μερικοι θα φυγουν για τριημερο και επειδη εχω αγανακτησει που εχω το αυτοκινητακι μου και δεν το εχω τεσταρει στα δυσκολα( :twisted: ),τι θα λεγατε να κανονιζαμε για αυριο,Πεμπτη βραδυ να κανονιζαμε καμια βολτα?!
Αν και ειναι λιγο της τελευταιας στιγμης...δεν ξερω,αν υπαρχει κανεις θα μου εκανε μεγααααλη χαρη γιατι δεν μπορω αλλο να το βλεπω πλυμενο!!! :weirdface: :hehe:
Εικόνα
www.secret-rooms.gr
Ένα ζωντανό παιχνίδι γρίφων !
Ανακάλυψε τα μυστικά του κάθε δωματίου!Έχεις 60’ στη διάθεσή σου...Αλλιώς...
Άβαταρ μέλους
Kanelj
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 1566
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 31, 2005 11:03 am
Τοποθεσία: 5' απο παντου!

Δημοσίευσηαπό captain » Πέμ Μαρ 02, 2006 8:09 am

δεν μπορουσα να ερθω γιατι δεν εχω jimny και επρεπε λογω δουλειας να βρισκομαι πισω.λες να ειμαι τοσο ανισοροπως που να θελω να παιρνω μονος μου τα βουνα; :wall: εγω παντως δεν θα φυγω την κυριακη kanelj αμα θες παμε μαζι βολτα.περιμενω απαντηση.το πμ το εχετε ολοι.
***captain***
captain
 
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 19, 2006 10:38 pm

Δημοσίευσηαπό joseph » Πέμ Μαρ 02, 2006 8:57 pm

joseph
 
Δημοσιεύσεις: 2782
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 29, 2005 12:44 am
Τοποθεσία: Σαντορίνη-Πειραιάς

Δημοσίευσηαπό captain » Πέμ Μαρ 02, 2006 9:33 pm

***captain***
captain
 
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 19, 2006 10:38 pm

Δημοσίευσηαπό nasos » Πέμ Μαρ 02, 2006 11:29 pm

nasos
 
Δημοσιεύσεις: 67
Εγγραφή: Τρί Μάιος 03, 2005 9:09 am
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ- ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ

Δημοσίευσηαπό captain » Σάβ Μαρ 04, 2006 12:03 am

εγω naso ειμαι μεσα! :clapping: σαββατο ομωσ μετα τις 16.00 και κυριακη οτι ωρα να'ναι!μπορουμε και τις δυο μερες.την μια μαραθωνα και την αλλη παρνηθα,αλλα και παλι δεν εχω προβλημα ακομα και για μια μερα.6973476892.τα λεμε αυριο :hello: :hello:
***captain***
captain
 
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 19, 2006 10:38 pm

Δημοσίευσηαπό nasos » Σάβ Μαρ 04, 2006 3:09 am

Λοιπον captain εγω θα ειμαι Μαραθωνα το τριημερο δεν θα μπορεσω παρνηθα λογο του οτι δουλευω νυχτερινος το τριημερο αρα αν ειναι και θελεις να ερθεις παρε τηλ.!!!!!
nasos
 
Δημοσιεύσεις: 67
Εγγραφή: Τρί Μάιος 03, 2005 9:09 am
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ- ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ

Κυριακή μεσημέρι

Δημοσίευσηαπό Spiros V » Κυρ Μαρ 05, 2006 8:57 pm

Τελικά κάτι έγινε την Κυριακή το μεσημέρι.
Γύρος λίμνης Μαραθώνα με τρία αυτοκίνητα.
Τη διαδρομή την είχε ετοιμάσει ο Nasos και ήταν πολύ ενδιαφέρουσα.

Δυστυχώς ο Spiros V (εγώ) εγκατέλειψε πρίν το δεύτερο μέρος (Φράγμα-Μαραθώνας). Αιτία:κομμένο καλώδιο στο αισθητήριο του 4L που δεν επέτρεπε το κούμπωμα των αργών.
Spiros V
 
Δημοσιεύσεις: 196
Εγγραφή: Παρ Ιαν 06, 2006 6:21 pm
Τοποθεσία: athens-kifisia

Δημοσίευσηαπό captain » Κυρ Μαρ 05, 2006 10:57 pm

κατι εγινε...ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΗΤΑΝ!!!!!εκτος απ'την ατυχια που παθατε και αναγκαστηκα φτωχινατε την παρεα μας με την απουσια σας,κατα τα αλλα ολα καλα!και απ'οτι διαβασα μικρο το κακο με το προβλημα του 4L.το διορθωσατε;παρ'ολα αυτα να πω απο μερους ενα μεγαλο ευχαριστω σε ολοι την σημερινη παρεα και ενα μπραβο στο νασο για την πολυ ωραια διαδρομη που μας πηγε!(αν και αγχωθηκα σε καποια σημεια)εγω παντως θα παω μια βολτα και αυριο πρωι απο παρνηθα.αν θελει κανεις................ξερετε!!!!! :innocent:
***captain***
captain
 
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 19, 2006 10:38 pm

Δημοσίευσηαπό nasos » Δευτ Μαρ 06, 2006 12:22 am

Εγω ειμαι οκ απο την στιγμη που σας αρεσε Σπυρο και captain και θα τα ξαναπουμε! Ευτυχως Σπυρο που δεν φαινεται να ειναι καμια σοβαρη η ζημια σου! Καλη ξεκουραση!
nasos
 
Δημοσιεύσεις: 67
Εγγραφή: Τρί Μάιος 03, 2005 9:09 am
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ- ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ

Δημοσίευσηαπό captain » Δευτ Μαρ 06, 2006 3:15 am

επειδη δεν ειχα καμερα για να αποθανατισω τα περασματα,μπορειτε να μου στειλετε στο πμ της φωτο που τραβηξατε; :red: :red: :red:
***captain***
captain
 
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 19, 2006 10:38 pm

Δημοσίευσηαπό Spiros V » Δευτ Μαρ 06, 2006 9:22 am

Μόνο δύο φωτο έχω



Οσο για τη ζημιά, επειδή το καλώδιο κόπηκε ακριβώς στο σημείο που μπαίνει μέσα στο αισθητήριο, είναι αδύνατον να ενωθεί οπότε θέλει αντικατάσταση ολόκληρο, άρα και αλλαγή βαλβολινών.Και έχει μια λαμαρίνα που υποτίθεται ότι το προστατεύει.Η λαμαρίνα αυτή στράβωσε και το έκοψε
Οσο για τη βόλτα, πραγματικά ήταν ωραία. Σε μερικά περάσματα, μόνος μου δεν θα έμπαινα με τίποτα!!
Spiros V
 
Δημοσιεύσεις: 196
Εγγραφή: Παρ Ιαν 06, 2006 6:21 pm
Τοποθεσία: athens-kifisia


Επιστροφή στο Ζητείται παρέα για βόλτα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 51 επισκέπτες