Πανελλήνια συνάντηση 4χ4 στην καβάλα

Θέλετε παρέα για εκείνη τη βόλτα στο Μαραθώνα ή ακόμα και στα Βαρδούσια; ...θέλετε καφέ ; ......εδώ θα βρείτε την παρέα !!

Πανελλήνια συνάντηση 4χ4 στην καβάλα

Δημοσίευσηαπό George Kehaidis » Τετ Απρ 28, 2004 10:01 pm

Πρωί πρωί(κατά τις 12 δηλαδή)ξεκίνησα με το τζίμη της μάνας μου(έχουμε σχεδόν όλα τα suzuki 2 jimny και 1 igniw 4x4 φυσικά)για καβάλα.Μετά από μια μικρή λοξοδρομιά τελικά βρήκα την τοποθεσία αφού με βοήθησε και ο σταύρος(όσοι τον θυμάστε ήταν στην αράχωβα)Χαμός από τετρακίνητα ενώ δεν έλειπαν και τα ''θηρία"!
Υπ'ηρχαν και μερικά jimny,το ένα με μαμίσια λάστιχα αν είδα καλά :!: :!: :!: ,ενώ υπήρχε πίστα trialόπου διεξήχθηκε και ο αγώνας.Παρουσίες από παντου(εκάλη,καβάλα,ορεστιάδα,χανιά!!!)
Ητρέλα πήγε στα βουνά εκείνη τη μέρα με τους κρητικούς να έχουν τρελαθεί από την τσικουδιά.Ο ένας με sportage είχε κάνει προηγούμένος ένα αλμά και έσπασε το κιβώτιο μετάδωσης αλλά μπήκε και το έβγαλε με ένα διαφορικό!!!!! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Ο ένας τζίμης που μπήκε δυστυχώς στο τέλος της δεύτερης δοκιμασίας όπου είχε μια αρκετά βαθιά λασποπαγίδαδεν τα κατάφερε και πήρε νερά από το φίλτρο.Μετά από ότι έμαθα είχε 80000κμ και δεν είχε κάνει ποτέ service :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Δυστυχώς έπρεπε να επίστρέψω γιατί την επόμενη έφευγα για καλαμάτα και από ότι μου είπε ο σταύρος είχε πολύ ωραία διαδρομή και δύσκολη σχετικά μάλιστα στο παγκαίο.
Θα ήταν μια καλή ευκερία παρουσίασης του club στο ευρύ(!???) κοινο και είμαι της άποψης να μην πηγαίνουν χαμένες τέτοιες ευκαιρίες.
George Kehaidis
 

Δημοσίευσηαπό George Kehaidis » Τετ Απρ 28, 2004 10:02 pm

Αν μπορεί να μου πει κάποιος πως μπαίνουν οι φοτό στο forum αλλά λαι στη gallery του site,eyxarist;v :lol: :lol: :lol: :lol:
George Kehaidis
 


Επιστροφή στο Ζητείται παρέα για βόλτα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 44 επισκέπτες